menu

Strona Główna > Newsy > Swissquote i Tesla uruchomią leasing samochodów

Swissquote i Tesla uruchomią leasing samochodów


Szwajcarski broker Swissquote poinformował o nawiązaniu współpracy z Teslą, największym na świecie producentem samochodów elektrycznych. Tym samym broker chce zwiększyć swój udział w rynku kredytowym. Zgodnie z umową, Swisquote zaoferuje leasing dostępny w pełni online, dzięki któremu szwajcarscy klienci spółki będą mogli nabyć nowe samochody elektryczne. 

Zgodnie z komunikatem prasowym, szwajcarska spółka zamierza skupić się na rynkowych trendach związanych z branżą motoryzacyjną. Współpraca z Teslą ma właśnie przyczynić się do wykorzystania rosnącego zainteresowania klientów samochodami elektrycznymi. Swissquote pozwoli miłośnikom ekologicznego transportu na zakup pojazdów Tesli przy pomocy prostego procesu leasingu, który można w całości przeprowadzić online.

Leasing to popularna opcja zakupu nowych samochodów w Szwajcarii. Swissquote informuje w komunikacie prasowym, że koncentruje się na trendzie rynkowym, który zdecydowanie zmierza w kierunku samochodów elektrycznych, „dążąc do tego, aby finansowanie Tesli było równie łatwe jak prowadzenie samochodu”. Dzięki wejściu Swissquote na rynek leasingowy, klienci mogą teraz korzystać z lepszej oferty online, która umożliwia szybkie przetwarzanie ich wniosków leasingowych.

Broker poszerza swoją ofertę

Broker Swissquote funkcjonuje na rynku od roku 1999. W ostatnich miesiącach spółka poszerzyła zakres oferowanych usług. Wśród nich od niedawna dostępne są kontrakty CFD na azjatyckie indeksy giełdowe, w tym Spot Japan 225, Spot China 50 i Forward China 50. Nowa umowa partnerska z Teslą pokazuje, że spółka planuje rozszerzyć ofertę o zupełnie nowe pozycje, w tym usługi kredytowe. Tesla zyskała w ostatnich latach ogromną popularność dzięki rosnącemu zainteresowaniu samochodami elektrycznymi. Popularność ta jest wyraźnie widoczna w wynikach akcji Tesli, które od początku 2020 roku wzrosły o ponad 500%. Swissquote niedawno przedłużył również obowiązującą od dekady umowę o współpracy z firmą technologiczną Integral.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

tradingview osiąga kapitalizację rzędu 3 mld

Platforma TradingView pozyskała finansowanie w wysokości 298 mln USD

Spółka TradingView, jedna z najpopularniejszych na świecie platform do tworzenia wykresów dla inwestorów i traderów, ...
Czytaj dalej
etoro kończy rok 2020 z przychodami w wysokości 660 milionów dolarów

eToro (UK) ze wzrostem przychodów o 717% w 2020 roku

Spółka eToro (UK) Limited, brytyjski oddział globalnej grupy, ujawniła swoje dane finansowe za rok fiskalny ...
Czytaj dalej
Atak hakerski na ASIC

ASIC bierze na cel 300-osobową grupę pump and dump

Na kanale ASX Pump Organization w serwisie Telegram pojawiło się ostrzeżenie od Australijskiej Komisji Papierów ...
Czytaj dalej
giełda w bukareszcie z rekordową wartością transakcji

Zaskakująca aktywność traderów detalicznych w Korei Południowej

Ostatni miesiąc letnich wakacji przyniósł kontynuację kluczowych trendów w branży FX. Jak pokazują najnowsze dane ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę