menu

Strona Główna > Newsy > Swissquote i Tesla uruchomią leasing samochodów

Swissquote i Tesla uruchomią leasing samochodów


Szwajcarski broker Swissquote poinformował o nawiązaniu współpracy z Teslą, największym na świecie producentem samochodów elektrycznych. Tym samym broker chce zwiększyć swój udział w rynku kredytowym. Zgodnie z umową, Swisquote zaoferuje leasing dostępny w pełni online, dzięki któremu szwajcarscy klienci spółki będą mogli nabyć nowe samochody elektryczne. 

Zgodnie z komunikatem prasowym, szwajcarska spółka zamierza skupić się na rynkowych trendach związanych z branżą motoryzacyjną. Współpraca z Teslą ma właśnie przyczynić się do wykorzystania rosnącego zainteresowania klientów samochodami elektrycznymi. Swissquote pozwoli miłośnikom ekologicznego transportu na zakup pojazdów Tesli przy pomocy prostego procesu leasingu, który można w całości przeprowadzić online.

Leasing to popularna opcja zakupu nowych samochodów w Szwajcarii. Swissquote informuje w komunikacie prasowym, że koncentruje się na trendzie rynkowym, który zdecydowanie zmierza w kierunku samochodów elektrycznych, „dążąc do tego, aby finansowanie Tesli było równie łatwe jak prowadzenie samochodu”. Dzięki wejściu Swissquote na rynek leasingowy, klienci mogą teraz korzystać z lepszej oferty online, która umożliwia szybkie przetwarzanie ich wniosków leasingowych.

Broker poszerza swoją ofertę

Broker Swissquote funkcjonuje na rynku od roku 1999. W ostatnich miesiącach spółka poszerzyła zakres oferowanych usług. Wśród nich od niedawna dostępne są kontrakty CFD na azjatyckie indeksy giełdowe, w tym Spot Japan 225, Spot China 50 i Forward China 50. Nowa umowa partnerska z Teslą pokazuje, że spółka planuje rozszerzyć ofertę o zupełnie nowe pozycje, w tym usługi kredytowe. Tesla zyskała w ostatnich latach ogromną popularność dzięki rosnącemu zainteresowaniu samochodami elektrycznymi. Popularność ta jest wyraźnie widoczna w wynikach akcji Tesli, które od początku 2020 roku wzrosły o ponad 500%. Swissquote niedawno przedłużył również obowiązującą od dekady umowę o współpracy z firmą technologiczną Integral.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

Saxo Bank nie będzie świadczyć usług klientom z Rosji i Białorusi

Saxo Bank wprowadza nowości dla klientów

Spółka Saxo Bank wprowadziła nową wersję swojego OpenAPI, wzbogacając grupy usług AutoTrading i Portfolio. W ...
Czytaj dalej
BitMEX wprowadza wieczyste kontrakty swap dla inwestorów instytucjonalnych i detalicznych

BitMEX wprowadza wieczyste kontrakty swap dla inwestorów instytucjonalnych i detalicznych

BitMEX, jedna z najdłużej działających giełd instrumentów pochodnych na rynku kryptowalut, przenosi się na tradycyjne ...
Czytaj dalej
makroprzeglad forexrev

Napięcia na Tajwanie i kolejna podwyżka Bank of England. MakroPrzegląd #2/4 Sierpień

Bank of England doskonale wie, że Wielka Brytania stoi u progu recesji, jednak kontynuuje zaostrzanie ...
Czytaj dalej
Zamknięcie moskiewskiej giełdy blokuje zyski traderów

Nieznana spółka AMTD Digital podbija Wall Street

Spółka AMTD Digital w ubiegłym tygodniu zadebiutowała na nowojorskiej giełdzie przy cenie akcji na poziomie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę