menu

Strona Główna > Newsy > Swissquote otwiera giełdową restaurację i bar

Swissquote otwiera giełdową restaurację i bar


Szwajcarski broker Swissquote pochwalił się uruchomieniem nietypowego projektu. Spółka poinformowała, że otwiera… bar i restaurację w centrum Zurychu. Projekt pod nazwą Insider Bar nawiązuje do Wall Street, a broker zapewnia też, że o cenach w lokalu będzie decydował rynek.

Zgodnie z oficjalną informacją ceny napojów i dań będą podlegały wahaniom, dokładnie tak jak ceny akcji. Większa popularność drinka lub potrawy wpłyną na wzrost ich cen, jednocześnie powodując obniżkę „notowań” innych pozycji z menu. Menu prezentowane jest w formie notowań giełdowych, a wyświetlane na czerwono ceny nieustannie się zmieniają. Bar oferuje atmosferę giełdowego parkietu, ale przede wszystkim goście mogą skorzystać z dobrej kuchni i szerokiej oferty drinków.

– Insider Bar to dowód na to, że Swissquote to coś więcej niż bank. Swissquote to społeczność ludzi, którzy cenią technologię, wspaniałą obsługę klienta i wyjątkową jakość produktów wartych swojej ceny. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na lunch lub drinka, Insider Bar oferuje wszystko, czego potrzebujesz – mówi Jan De Schepper, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Swissquote.

Zobacz stronę baru

Optymistyczne prognozy brokera

To nie jedyne nowości dotyczące Swissquote. Broker kontynuuje dywersyfikację pakietu dostępnych instrumentów tradingowych i poszerza swą ofertę o nowe kontrakty CFD na indeksy azjatyckich giełd. Kontrakty są dostępne na platformach Advanced Trader i MetaTrader. Niedawno broker informował również o dobrych wynikach za pierwszy kwartał 2020 roku. Korzystny wpływ na wyniki finansowe miała oczywiście pandemia COVID-19, która wstrząsnęła światowymi rynkami. Duże wahania przyczyniły się do napływu nowych klientów do większości brokerów oraz znacząco wyższej liczby transakcji. W efekcie broker poważnie zrewidował swoje prognozy na cały rok 2020. Obecnie Swissquote oczekuje, że zysk brutto wyniesie 100 mln CHF, a przychody osiągną poziom 300 mln CHF.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA zatrzymuje kolejnych pracowników Great Private Equity

Jak podano dziś na stronie Centralnego Biura Antykorupcyjnego, funkcjonariusze CBA zatrzymali trzech dyrektorów oddziałów regionalnych ...
Czytaj dalej
xtb

Spadek przychodów i zysków XTB

Grupa XTB opublikowała wstępne wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2021 roku. W tym okresie broker ...
Czytaj dalej
bank nigerii

Bank Centralny Nigerii kończy współpracę z Bureau de Change

Bank Centralny Nigerii (CBN) niespodziewanie poinformował o zakończeniu sprzedaży i outsourcingu wymiany walutowej operatorom Bureau ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (28.07): Global Maxis, Status Markets, Gloffix…

Global Maxis na liście ostrzeżeń KNF Na liście ostrzeżeń publicznych Krajowej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę