menu

Strona Główna > Newsy > Swissquote otwiera giełdową restaurację i bar

Swissquote otwiera giełdową restaurację i bar


Szwajcarski broker Swissquote pochwalił się uruchomieniem nietypowego projektu. Spółka poinformowała, że otwiera… bar i restaurację w centrum Zurychu. Projekt pod nazwą Insider Bar nawiązuje do Wall Street, a broker zapewnia też, że o cenach w lokalu będzie decydował rynek.

Zgodnie z oficjalną informacją ceny napojów i dań będą podlegały wahaniom, dokładnie tak jak ceny akcji. Większa popularność drinka lub potrawy wpłyną na wzrost ich cen, jednocześnie powodując obniżkę „notowań” innych pozycji z menu. Menu prezentowane jest w formie notowań giełdowych, a wyświetlane na czerwono ceny nieustannie się zmieniają. Bar oferuje atmosferę giełdowego parkietu, ale przede wszystkim goście mogą skorzystać z dobrej kuchni i szerokiej oferty drinków.

– Insider Bar to dowód na to, że Swissquote to coś więcej niż bank. Swissquote to społeczność ludzi, którzy cenią technologię, wspaniałą obsługę klienta i wyjątkową jakość produktów wartych swojej ceny. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na lunch lub drinka, Insider Bar oferuje wszystko, czego potrzebujesz – mówi Jan De Schepper, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Swissquote.

Zobacz stronę baru

Optymistyczne prognozy brokera

To nie jedyne nowości dotyczące Swissquote. Broker kontynuuje dywersyfikację pakietu dostępnych instrumentów tradingowych i poszerza swą ofertę o nowe kontrakty CFD na indeksy azjatyckich giełd. Kontrakty są dostępne na platformach Advanced Trader i MetaTrader. Niedawno broker informował również o dobrych wynikach za pierwszy kwartał 2020 roku. Korzystny wpływ na wyniki finansowe miała oczywiście pandemia COVID-19, która wstrząsnęła światowymi rynkami. Duże wahania przyczyniły się do napływu nowych klientów do większości brokerów oraz znacząco wyższej liczby transakcji. W efekcie broker poważnie zrewidował swoje prognozy na cały rok 2020. Obecnie Swissquote oczekuje, że zysk brutto wyniesie 100 mln CHF, a przychody osiągną poziom 300 mln CHF.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

broker pepperstone ostrzega przed oszustami

Pepperstone zmienia wymagania dla klientów korzystających z MT4/MT5

Broker Pepperstone, działający na rynku Forex i CFD, wprowadza istotne zmiany w warunkach handlowych, szczególnie ...
Czytaj dalej
poziom konsumpcji w chinach słabł w kwietniu

Ożywienie gospodarcze w Chinach wciąż niezrównoważone

Kwietniowy wzrost gospodarczy Chin pozostawał niezrównoważony, a jego głównymi motorami były eksport i rynek nieruchomości ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (17.05): AgeFX, Goldstein, UnixBroker…

Na liście ostrzeżeń pojawili się: AgeFX - www.agefx.io Goldstein - www.goldstein-invest.com CapitalPartnerOnline - www.capital-partnersonline.com TopEpargne ...
Czytaj dalej
trader of the month tickmill

Tickmill: trader kwietnia zarobił 48 tys. USD przy 62 zleceniach

Kwietniowym zwycięzcą konkursu Tickmill: Trader of the Month został Chaobo, który niemal podwoił swój kapitał ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę