menu

Strona Główna > Newsy > Swissquote podpisuje trzyletnią umowę z UEFA

Swissquote podpisuje trzyletnią umowę z UEFA


Spółka Swissquote poinformowała o podpisaniu umowy partnerskiej z Europejską Federacją Piłki Nożnej (UEFA). Zgodnie z porozumieniem, Swissquote będzie sponsorem europejskich rozgrywek klubowych w UEFA Europa League i UEFA Europa Conference League. Trzyletnia umowa sponsorska obowiązuje od sezonu 2021/2022.

Swissquote podkreślił w swoim komunikacie, że jest pierwszym bankiem internetowym, który współpracuje z UEFA. Zgodnie z umową, Swissquote otrzyma prawa do reklamy na wszystkich stadionach oraz dostęp do puli biletów na wszystkie 282 mecze UEFA Europa League i nowo utworzonej UEFA Europa Conference League.

Dodatkowo broker będzie korzystać z obecności w mediach i może współpracować z UEFA na platformach społecznościowych i kanałach marketingu online. – Cieszymy się z nawiązania współpracy i jesteśmy przekonani, że wzmocnienie naszej marki w Europie przyczyni się do rozwoju firmy – powiedział prezes Swissquote Marc Bürki. Według Swissquote, umowa sponsorska zapewni znaczącą ekspozycję marki nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. UEFA Europa League to bowiem drugie pod względem popularności rozgrywki piłkarskie w Europie, w których uczestniczą kluby ze wszystkich krajów kontynentu.

Bank zadowolony ze współpracy z UEFA

UEFA Europa Conference League została założona w 2021 roku przede wszystkim po to, aby umożliwić większej liczbie klubów i federacji udział w rozgrywkach na poziomie europejskim. Zdaniem prezesa Swissquote, UEFA Europa League i UEFA Europa Conference League to rozgrywki, w których czołowe drużyny i gracze dają z siebie wszystko, aby dostać się na szczyt, podobnie jak Swissquote.

– Jesteśmy innowacyjnym bankiem, który nieustannie pracuje, aby stać się bankiem wybieranym przez ambitnych traderów i inwestorów. Jesteśmy również dumni, że należymy teraz do ekskluzywnego klubu kilku globalnych marek, które w najbliższych latach będą kształtować europejską piłkę klubową jako partnerzy UEFA – dodał Bürki.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

Saxo Bank nie będzie świadczyć usług klientom z Rosji i Białorusi

Saxo Bank wprowadza nowości dla klientów

Spółka Saxo Bank wprowadziła nową wersję swojego OpenAPI, wzbogacając grupy usług AutoTrading i Portfolio. W ...
Czytaj dalej
BitMEX wprowadza wieczyste kontrakty swap dla inwestorów instytucjonalnych i detalicznych

BitMEX wprowadza wieczyste kontrakty swap dla inwestorów instytucjonalnych i detalicznych

BitMEX, jedna z najdłużej działających giełd instrumentów pochodnych na rynku kryptowalut, przenosi się na tradycyjne ...
Czytaj dalej
makroprzeglad forexrev

Napięcia na Tajwanie i kolejna podwyżka Bank of England. MakroPrzegląd #2/4 Sierpień

Bank of England doskonale wie, że Wielka Brytania stoi u progu recesji, jednak kontynuuje zaostrzanie ...
Czytaj dalej
Zamknięcie moskiewskiej giełdy blokuje zyski traderów

Nieznana spółka AMTD Digital podbija Wall Street

Spółka AMTD Digital w ubiegłym tygodniu zadebiutowała na nowojorskiej giełdzie przy cenie akcji na poziomie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę