menu

Strona Główna > Newsy > Swissquote podpisuje trzyletnią umowę z UEFA

Swissquote podpisuje trzyletnią umowę z UEFA


Spółka Swissquote poinformowała o podpisaniu umowy partnerskiej z Europejską Federacją Piłki Nożnej (UEFA). Zgodnie z porozumieniem, Swissquote będzie sponsorem europejskich rozgrywek klubowych w UEFA Europa League i UEFA Europa Conference League. Trzyletnia umowa sponsorska obowiązuje od sezonu 2021/2022.

Swissquote podkreślił w swoim komunikacie, że jest pierwszym bankiem internetowym, który współpracuje z UEFA. Zgodnie z umową, Swissquote otrzyma prawa do reklamy na wszystkich stadionach oraz dostęp do puli biletów na wszystkie 282 mecze UEFA Europa League i nowo utworzonej UEFA Europa Conference League.

Dodatkowo broker będzie korzystać z obecności w mediach i może współpracować z UEFA na platformach społecznościowych i kanałach marketingu online. – Cieszymy się z nawiązania współpracy i jesteśmy przekonani, że wzmocnienie naszej marki w Europie przyczyni się do rozwoju firmy – powiedział prezes Swissquote Marc Bürki. Według Swissquote, umowa sponsorska zapewni znaczącą ekspozycję marki nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. UEFA Europa League to bowiem drugie pod względem popularności rozgrywki piłkarskie w Europie, w których uczestniczą kluby ze wszystkich krajów kontynentu.

Bank zadowolony ze współpracy z UEFA

UEFA Europa Conference League została założona w 2021 roku przede wszystkim po to, aby umożliwić większej liczbie klubów i federacji udział w rozgrywkach na poziomie europejskim. Zdaniem prezesa Swissquote, UEFA Europa League i UEFA Europa Conference League to rozgrywki, w których czołowe drużyny i gracze dają z siebie wszystko, aby dostać się na szczyt, podobnie jak Swissquote.

– Jesteśmy innowacyjnym bankiem, który nieustannie pracuje, aby stać się bankiem wybieranym przez ambitnych traderów i inwestorów. Jesteśmy również dumni, że należymy teraz do ekskluzywnego klubu kilku globalnych marek, które w najbliższych latach będą kształtować europejską piłkę klubową jako partnerzy UEFA – dodał Bürki.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

trader of the month tickmill

Tickmill: trader sierpnia ze skutecznością 80%

Nowym traderem miesiąca w konkursie Tickmill został Ahmed, który wykazał się w sierpniu imponującą skutecznością na poziomie ...
Czytaj dalej
etoro nawiązuje współpracę z arsenalem - źródło: arsenal

eToro nawiązuje współpracę z Arsenalem

Izraelski broker eToro poinformował o nawiązaniu współpracy z angielskim klubem piłkarskim Arsenal Londyn. To jeden ...
Czytaj dalej
broker capital.com informuje o dużym wzroście liczby nowych użytkowników w 1 kwartale 2021

Capital.com wprowadza wpłaty i wypłaty poprzez PayPal

Capital.com, jedna z najszybciej rozwijających się platform handlowych i inwestycyjnych w Europie, ogłosiła, że wprowadziła ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed: rynki przygotowane na zmianę polityki monetarnej

Kilka miesięcy temu prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell powiedział, że zdaniem banku centralnego w gospodarce ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę