menu

Strona Główna > Newsy > Swissquote podpisuje trzyletnią umowę z UEFA

Swissquote podpisuje trzyletnią umowę z UEFA


Spółka Swissquote poinformowała o podpisaniu umowy partnerskiej z Europejską Federacją Piłki Nożnej (UEFA). Zgodnie z porozumieniem, Swissquote będzie sponsorem europejskich rozgrywek klubowych w UEFA Europa League i UEFA Europa Conference League. Trzyletnia umowa sponsorska obowiązuje od sezonu 2021/2022.

Swissquote podkreślił w swoim komunikacie, że jest pierwszym bankiem internetowym, który współpracuje z UEFA. Zgodnie z umową, Swissquote otrzyma prawa do reklamy na wszystkich stadionach oraz dostęp do puli biletów na wszystkie 282 mecze UEFA Europa League i nowo utworzonej UEFA Europa Conference League.

Dodatkowo broker będzie korzystać z obecności w mediach i może współpracować z UEFA na platformach społecznościowych i kanałach marketingu online. – Cieszymy się z nawiązania współpracy i jesteśmy przekonani, że wzmocnienie naszej marki w Europie przyczyni się do rozwoju firmy – powiedział prezes Swissquote Marc Bürki. Według Swissquote, umowa sponsorska zapewni znaczącą ekspozycję marki nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. UEFA Europa League to bowiem drugie pod względem popularności rozgrywki piłkarskie w Europie, w których uczestniczą kluby ze wszystkich krajów kontynentu.

Bank zadowolony ze współpracy z UEFA

UEFA Europa Conference League została założona w 2021 roku przede wszystkim po to, aby umożliwić większej liczbie klubów i federacji udział w rozgrywkach na poziomie europejskim. Zdaniem prezesa Swissquote, UEFA Europa League i UEFA Europa Conference League to rozgrywki, w których czołowe drużyny i gracze dają z siebie wszystko, aby dostać się na szczyt, podobnie jak Swissquote.

– Jesteśmy innowacyjnym bankiem, który nieustannie pracuje, aby stać się bankiem wybieranym przez ambitnych traderów i inwestorów. Jesteśmy również dumni, że należymy teraz do ekskluzywnego klubu kilku globalnych marek, które w najbliższych latach będą kształtować europejską piłkę klubową jako partnerzy UEFA – dodał Bürki.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

Panika na rynku Bitcoina, korekta nasdaq i słaby funt - MakroPrzegląd

Panika na rynku Bitcoina, korekty indeksów i słaby funt. MakroPrzegląd. #3/4 Styczeń 22

Trzeci tydzień stycznia minął pod znakiem słabnącego funta, spadków Bitcoina i pogłębiania się korekty na ...
Czytaj dalej
Zonda otrzymuje licencję w Kanadzie

Zonda otrzymuje licencję w Kanadzie

Zonda, jedna z największych europejskich giełd kryptowalutowych, poinformowała o uzyskaniu licencji na działanie w Kanadzie ...
Czytaj dalej
Sprzedaż detaliczna w UK - nowe dane makroekonomiczne

Sprzedaż detaliczna w UK – nowe dane makroekonomiczne

W piątek 21 stycznia o 8:00 opublikowano dane na temat sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii ...
Czytaj dalej
USA - Existing Home Sales ponizej oczekiwań

USA – Existing Home Sales poniżej oczekiwań

Wskaźnik Existing Home Sales sygnałem do dalszych spadków indeksu DXY na wykresie minutowym. To kolejna już ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę