menu

Strona Główna > Newsy > Tickmill udostępnia nowe narzędzia MT4

Tickmill udostępnia nowe narzędzia MT4


Spółka Tickmill poinformowała o uruchomieniu Zaawansowanego Zestawu Narzędzi MT4. Korzystając z nowych funkcji, klienci mogą teraz uzyskać bardziej dogłębne zrozumienie rynku, wchodzić w interakcje z szeroką siecią traderów i doskonalić umiejętności analizy technicznej.

Znajdujący się w przyjaznym dla użytkownika interfejsie, Zaawansowany Zestaw Narzędzi posiada 13 indywidualnych aplikacji, 15 wskaźników i mnóstwo innych funkcji służących do poprawy umiejętności handlowych użytkownika.

Tickmill wskazuje, że istnieją 4 obszary, w których Zaawansowany Zestaw Narzędzi może udoskonalić trading. Po pierwsze, narzędzie ułatwia efektywne zarządzanie realizacją zleceń dzięki funkcji Mini i Standard Trade Terminals. Umożliwia ona automatyczne skalowanie, analizę otwartego zlecenia, a także zapewnia kontekst na wykresach handlowych i wiele innych szczegółów, które ułatwiają precyzyjny trading.

Nowe narzędzie sprawia także, że użytkownicy mogą być na bieżąco z wiadomościami i danymi rynkowymi, umożliwiając dostosowanie kanału informacyjnego i kalendarza ekonomicznego do własnych potrzeb. Zestaw udostępniony klientom oferuje również wiele materiałów edukacyjnych i narzędzi do analizy nastrojów rynkowych. Inne dodatkowe funkcje Zaawansowanego Zestawu Narzędzi MT4 zapewniają klientom dostęp do różnorodnych wskaźników usprawniających analizę techniczną, managerów rynku do tworzenia list obserwacyjnych, macierzy korelacji dla lepszego zarządzania ryzykiem i wielu innych pomocnych opcji.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.



Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

nvidia

CEO Nvidia niczym gwiazdka rocka w Tajwanie, na fali boomu na AI

Jensen Huang, dyrektor generalny Nvidia Corp. (NVDA), jest obecnie na fali popularności podczas swojej wizyty ...
Czytaj dalej
lira turecka

Reelekcja Erdogana pogłębia kryzys liry tureckiej – nowe minimum

Lira turecka osiągnęła kolejne rekordowe minimum, gdy urzędujący prezydent Recep Tayyip Erdogan zdobył reelekcję w ...
Czytaj dalej
pieniądze

Oszustwo w banku: Pracownica zatrzymana za wyłudzenie 1,5 mln zł od klientów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w Krakowie zatrzymali 34-letnią kobietę pracującą jako ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje nowe instrumenty: 44 akcje australijskich spółek na ASX

eToro, popularna platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę o akcje 44 australijskich spółek notowanych na giełdzie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę