menu

Strona Główna > Newsy > Tickmill udostępnia nowe narzędzia MT4

Tickmill udostępnia nowe narzędzia MT4


Spółka Tickmill poinformowała o uruchomieniu Zaawansowanego Zestawu Narzędzi MT4. Korzystając z nowych funkcji, klienci mogą teraz uzyskać bardziej dogłębne zrozumienie rynku, wchodzić w interakcje z szeroką siecią traderów i doskonalić umiejętności analizy technicznej.

Znajdujący się w przyjaznym dla użytkownika interfejsie, Zaawansowany Zestaw Narzędzi posiada 13 indywidualnych aplikacji, 15 wskaźników i mnóstwo innych funkcji służących do poprawy umiejętności handlowych użytkownika.

Tickmill wskazuje, że istnieją 4 obszary, w których Zaawansowany Zestaw Narzędzi może udoskonalić trading. Po pierwsze, narzędzie ułatwia efektywne zarządzanie realizacją zleceń dzięki funkcji Mini i Standard Trade Terminals. Umożliwia ona automatyczne skalowanie, analizę otwartego zlecenia, a także zapewnia kontekst na wykresach handlowych i wiele innych szczegółów, które ułatwiają precyzyjny trading.

Nowe narzędzie sprawia także, że użytkownicy mogą być na bieżąco z wiadomościami i danymi rynkowymi, umożliwiając dostosowanie kanału informacyjnego i kalendarza ekonomicznego do własnych potrzeb. Zestaw udostępniony klientom oferuje również wiele materiałów edukacyjnych i narzędzi do analizy nastrojów rynkowych. Inne dodatkowe funkcje Zaawansowanego Zestawu Narzędzi MT4 zapewniają klientom dostęp do różnorodnych wskaźników usprawniających analizę techniczną, managerów rynku do tworzenia list obserwacyjnych, macierzy korelacji dla lepszego zarządzania ryzykiem i wielu innych pomocnych opcji.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

trader of the month tickmill

Tickmill: trader sierpnia ze skutecznością 80%

Nowym traderem miesiąca w konkursie Tickmill został Ahmed, który wykazał się w sierpniu imponującą skutecznością na poziomie ...
Czytaj dalej
etoro nawiązuje współpracę z arsenalem - źródło: arsenal

eToro nawiązuje współpracę z Arsenalem

Izraelski broker eToro poinformował o nawiązaniu współpracy z angielskim klubem piłkarskim Arsenal Londyn. To jeden ...
Czytaj dalej
broker capital.com informuje o dużym wzroście liczby nowych użytkowników w 1 kwartale 2021

Capital.com wprowadza wpłaty i wypłaty poprzez PayPal

Capital.com, jedna z najszybciej rozwijających się platform handlowych i inwestycyjnych w Europie, ogłosiła, że wprowadziła ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed: rynki przygotowane na zmianę polityki monetarnej

Kilka miesięcy temu prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell powiedział, że zdaniem banku centralnego w gospodarce ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę