menu

Strona Główna > Newsy > Tickmill udostępnia nowe narzędzia MT4

Tickmill udostępnia nowe narzędzia MT4


Spółka Tickmill poinformowała o uruchomieniu Zaawansowanego Zestawu Narzędzi MT4. Korzystając z nowych funkcji, klienci mogą teraz uzyskać bardziej dogłębne zrozumienie rynku, wchodzić w interakcje z szeroką siecią traderów i doskonalić umiejętności analizy technicznej.

Znajdujący się w przyjaznym dla użytkownika interfejsie, Zaawansowany Zestaw Narzędzi posiada 13 indywidualnych aplikacji, 15 wskaźników i mnóstwo innych funkcji służących do poprawy umiejętności handlowych użytkownika.

Tickmill wskazuje, że istnieją 4 obszary, w których Zaawansowany Zestaw Narzędzi może udoskonalić trading. Po pierwsze, narzędzie ułatwia efektywne zarządzanie realizacją zleceń dzięki funkcji Mini i Standard Trade Terminals. Umożliwia ona automatyczne skalowanie, analizę otwartego zlecenia, a także zapewnia kontekst na wykresach handlowych i wiele innych szczegółów, które ułatwiają precyzyjny trading.

Nowe narzędzie sprawia także, że użytkownicy mogą być na bieżąco z wiadomościami i danymi rynkowymi, umożliwiając dostosowanie kanału informacyjnego i kalendarza ekonomicznego do własnych potrzeb. Zestaw udostępniony klientom oferuje również wiele materiałów edukacyjnych i narzędzi do analizy nastrojów rynkowych. Inne dodatkowe funkcje Zaawansowanego Zestawu Narzędzi MT4 zapewniają klientom dostęp do różnorodnych wskaźników usprawniających analizę techniczną, managerów rynku do tworzenia list obserwacyjnych, macierzy korelacji dla lepszego zarządzania ryzykiem i wielu innych pomocnych opcji.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
tms

Najnowsze wiadomości:

ICC Intercertus Capital zawiera ugodę z CySEC

ICC Intercertus Capital zawiera ugodę z CySEC

Spółka ICC Intercertus Capital Limited, operator marki Axiance, która oferuje instrumenty rynku forex i kontrakty ...
Czytaj dalej
ASIC ostrzega przed kampaniami typu „pump and dump”

ASIC: 28% inwestorów nie chce inwestować w kontrakty CFD

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) opublikowała raport z badania inwestorów detalicznych, w którym ...
Czytaj dalej
cypryjski regulator cysec

FXBFI Broker zawiera ugodę z CySEC o wartości 150 tys. EUR

FXBFI Broker Financial Investment Limited, firma inwestycyjna zarejestrowana na Cyprze, zapłaciła 150 tys. EUR Cypryjskiej ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje kolejne towary do swej platformy

Broker internetowy eToro dodał do swojej platformy inwestycyjnej osiem towarów. Tym razem wśród nowych aktywów ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę