menu

Strona Główna > Newsy > Tickmill udostępnia nowe narzędzia MT4

Tickmill udostępnia nowe narzędzia MT4


Spółka Tickmill poinformowała o uruchomieniu Zaawansowanego Zestawu Narzędzi MT4. Korzystając z nowych funkcji, klienci mogą teraz uzyskać bardziej dogłębne zrozumienie rynku, wchodzić w interakcje z szeroką siecią traderów i doskonalić umiejętności analizy technicznej.

Znajdujący się w przyjaznym dla użytkownika interfejsie, Zaawansowany Zestaw Narzędzi posiada 13 indywidualnych aplikacji, 15 wskaźników i mnóstwo innych funkcji służących do poprawy umiejętności handlowych użytkownika.

Tickmill wskazuje, że istnieją 4 obszary, w których Zaawansowany Zestaw Narzędzi może udoskonalić trading. Po pierwsze, narzędzie ułatwia efektywne zarządzanie realizacją zleceń dzięki funkcji Mini i Standard Trade Terminals. Umożliwia ona automatyczne skalowanie, analizę otwartego zlecenia, a także zapewnia kontekst na wykresach handlowych i wiele innych szczegółów, które ułatwiają precyzyjny trading.

Nowe narzędzie sprawia także, że użytkownicy mogą być na bieżąco z wiadomościami i danymi rynkowymi, umożliwiając dostosowanie kanału informacyjnego i kalendarza ekonomicznego do własnych potrzeb. Zestaw udostępniony klientom oferuje również wiele materiałów edukacyjnych i narzędzi do analizy nastrojów rynkowych. Inne dodatkowe funkcje Zaawansowanego Zestawu Narzędzi MT4 zapewniają klientom dostęp do różnorodnych wskaźników usprawniających analizę techniczną, managerów rynku do tworzenia list obserwacyjnych, macierzy korelacji dla lepszego zarządzania ryzykiem i wielu innych pomocnych opcji.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

Zonda otrzymuje licencję w Kanadzie

Zonda otrzymuje licencję w Kanadzie

Zonda, jedna z największych europejskich giełd kryptowalutowych, poinformowała o uzyskaniu licencji na działanie w Kanadzie ...
Czytaj dalej
Sprzedaż detaliczna w UK - nowe dane makroekonomiczne

Sprzedaż detaliczna w UK – nowe dane makroekonomiczne

W piątek 21 stycznia o 8:00 opublikowano dane na temat sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii ...
Czytaj dalej
USA - Existing Home Sales ponizej oczekiwań

USA – Existing Home Sales poniżej oczekiwań

Wskaźnik Existing Home Sales sygnałem do dalszych spadków indeksu DXY na wykresie minutowym. To kolejna już ...
Czytaj dalej
Bezrobocie w USA 2022

Bezrobocie w USA – jest gorzej niż myśleliśmy

Opublikowano aktualne dane na temat liczby osób bezrobotnych w USA. Nie mamy najlepszych wieści dla ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę