menu

Strona Główna > Newsy > Tickmill wprowadza nową klasę aktywów i wyjątkowe warunki handlu

Tickmill wprowadza nową klasę aktywów i wyjątkowe warunki handlu


Globalny broker Tickmill wprowadza wyjątkowe warunki zawierania transakcji dotyczące uruchomionej niedawno nowej klasy kontraktów CFD. Spółka chce w ten sposób udostępnić klientom możliwość pełnej dywersyfikacji portfeli.

Firma wprowadziła niedawno do swojej oferty nową klasę aktywów – kontrakty CFD na akcje 100 spółek – która wzbudziła zainteresowanie wielu początkujących i zaawansowanych traderów FX i CFD. Nowa klasa aktywów zawiera kontrakty CFD na akcje spółek z takich branż, jak technologia, medycyna, motoryzacja, bankowość, handel detaliczny, oprogramowanie i wiele innych.

Spółki, które znalazły się w ofercie Tickmill to m.in. Meta (Facebook), Amazon, Apple, Netflix, Google, Ebay, Amazon, Alibaba, Home Depot, Shopify, Costco, Walmart, Pfizer, Moderna, Biontech, Johnson & Johnson, Twitter, Tesla, Ferrari, Boeing i United Airlines Holdings.

Główną przyczyną popularności kontraktów CFD na akcje są niższe wymagania inwestycyjne dzięki dźwigni finansowej, ponieważ inwestorzy są w stanie wzmocnić swoje strategie handlowe i zdywersyfikować portfele handlowe, zamiast inwestowania w jedną konkretną spółkę, co wymaga wyższego kapitału.

Według informacji udostępnionych przez Tickmill, nowe kontrakty CFD na akcje są dostępne na platformie Meta Trader 5 i można nimi handlować przy niskich spreadach i bez prowizji z tytułu zawarcia transakcji.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

Inwestorzy detaliczni opuszczają rynek akcji

Michael Burry przyznaje się do błędu

Znany amerykański inwestor Michael Burry, który przewidział kryzys finansowy w 2008 roku, wycofał swoje oświadczenie, ...
Czytaj dalej
esma zawiesza obowiązek raportowania o wykonaniu

ESMA rozważa większą ochronę inwestorów korzystających z copy tradingu

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), regulator rynków finansowych w Unii Europejskiej, opublikował ...
Czytaj dalej
Nalot francuskich władz na banki – kolejna afera podatkowa

Nalot francuskich władz na banki – kolejna afera podatkowa

Francuskie władze dokonały we wtorek nalotu na pięć banków w ramach śledztwa w sprawie podejrzeń ...
Czytaj dalej
budynek komisji nadzoru finansowego na pięknej w warszawie

Prosper Capital kwestionuje karę nałożoną przez KNF

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o nałożeniu 1,2 mln zł kary na firmę Prosper Capital DM ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę