menu

Strona Główna > Newsy > Tickmill z dobrymi wynikami za 2019 rok

Tickmill z dobrymi wynikami za 2019 rok


Spółka Tickmill Group pochwaliła się dobrymi wynikami finansowymi za rok 2019. Opublikowane informacje wskazują na znaczną poprawę notowań w porównaniu z poprzednim rokiem.

Przychody netto wyniosły 68,6 mln USD, co stanowi wynik o 52,1% wyższy niż w roku 2018 (45,1 mln USD). Zysk netto osiągnął poziom 37,7 mln USD. W porównaniu z poprzednim rokiem (19,7 mln USD w 2018) jest to wzrost o 91,4%. Wolumen obrotów wyniósł 1,485 mld USD. W porównaniu z wynikiem z roku 2018 jest to wzrost o 8,6%. Pod względem ogólnej liczby transakcji rok 2019 również był lepszy niż 2018. W ubiegłym roku Tickmill Group przeprowadziła 89,4 mln transakcji, co jest liczbą wyższą o 7% niż w roku 2018.

Wyniki finansowe Tickmill'a

Wyniki finansowe Tickmill’a – porównanie 2018 i 2019 roku, źródło: Tickmill

Komentując wyniki finansowe spółki, Mukid Chowdhury, dyrektor finansowy grupy Tickmill, powiedział:

Postępy poczynione przez Grupę Tickmill w 2019 r. pokazują ciągłą poprawę we wszystkich obszarach działalności, od naszych inicjatyw marketingowych i brandingowych po koncentrację na najwyższej jakości obsłudze klienta i innowacjach wprowadzonych w naszej technologii i produktach. Pomimo pewnych trudnych warunków handlowych w 2019 roku, ulepszenia te pozwoliły Tickmill nadal przyciągać nowych klientów i dalej rozszerzać swoją działalność.

Chowdhury dodał też:

Pozostajemy zaangażowani w kontynuację inwestycji w kierunku rozwoju naszych ludzi, produktów i usług oraz w zapewnienie naszym klientom usług, których oczekują, aby zapewnić, że Tickmill jest ich dostawcą z wyboru dla ich potrzeb handlowych. Jest to integralna część naszej strategii osiągania trwałego wzrostu.

Wyniki spółki w 2020 roku

W roku 2020, światowy krajobraz zmienił się znacząco po światowej pandemii. W okresie blokady wprowadzonej w wielu krajach, wszystkie jednostki Tickmill pozostały w pełni operacyjne i nadal zapewniały swoim klientom pełny zakres usług i wsparcia, jednocześnie opracowując nowe produkty i usługi na nadchodzący rok. Ponadto, w pierwszym półroczu 2020 r. Tickmill Group odnotowała wzrost we wszystkich kluczowych wskaźnikach, przy przychodach netto z działalności handlowej za pierwsze półrocze na poziomie 54,3 mln USD i zysku brutto na poziomie 35,4 mln USD. Wolumen obrotu nadal wzrastał, osiągając średni miesięczny poziom 132 mld dolarów w pierwszej połowie 2020 roku

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (30.09): TerratradeX, Concept4x…

Na listach ostrzeżeń pojawili się:  Alioth Club - alioth.club Apptrader - apptrader.com Create Capital Invest ...
Czytaj dalej
Financial Conduct Authority publikuje sprawozdania roczne

FCA: platformy takie jak Google powinny brać odpowiedzialność za reklamy

Brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego (FCA) opublikował swój okresowy raport, który obejmuje szereg problemów regulacyjnych, w ...
Czytaj dalej
xtb trading masterclass 2020

5 edycja XTB Trading Masterclass już 23 października

23 października odbędzie się 5 edycja konferencji XTB Trading Masterclass. Wydarzenie online zbierze 11 ekspertów, ...
Czytaj dalej
nawet połowa oszukańczych call center działa z rosyjskich więzień

Wiceprezes Sberbanku: 40-50% kotłowni działa z więzień

Wiceprezes Sberbanku - Stanislaw Kuznetsov powiedział w wywiadzie dla Izwiestii, że 40 - 50% oszukańczych ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę