menu

Strona Główna > Newsy > WindsorBrokers zmienia rozmiary kontraktów CFD na akcje

WindsorBrokers zmienia rozmiary kontraktów CFD na akcje


Broker Windsor Brokers ogłosił, że zmniejszy ilość udziałów na 1 lota. Do tej pory przypisane było do niego 1000 akcji. Od 24 sierpnia będzie to zaś 100 udziałów. Co za tym idzie klienci zyskają dostęp do handlu kontraktami CFD już od 10 akcji wybranej spółki (0,1 lota). 

W komunikacie rozesłanym do swoich klientów, Windsor Brokers poinformował, że wszelkie otwarte pozycje zostaną automatycznie skorygowane do równoważnych akcji w weekend przed poniedziałkiem 24 sierpnia. Zostaną one zapisane po tej samej cenie otwarcia co pierwotna transakcja, by nie wpływać w żaden sposób na zyski lub straty klientów. Zgodnie z podanym przykładem:

Klient posiadający obecnie 2 partie akcji Facebooka, którym odpowiada 2000 akcji. Po otwarciu w poniedziałek 24 sierpnia będzie to 20 partii akcji Facebooka (20 x 100 = 2000 akcji).

Windsor Brokers zaprasza do kontaktu ze swoim biurem obsługi klienta, które ma udzielić odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania. W tym celu należy odwiedzić jego stronę internetową.

Windsor Brokers

Windsor Brokers to jeden z najstarszych brokerów działających na rynku, z początkami sięgającymi 1988 roku. Posiada licencje wydawane przez regulatorów Cypru (CySEC), Wielkiej Brytanii (FCA) i Polski (KNF). Przez 32 lata na rynku, wyrobił sobie solidną opinię i jest znany z wysokiego współczynnika wypłacalności i dużych rezerw kapitałowych. Oferuje polski support i możliwość depozytu środków na polskich kontach bankowych.

Autor: Michał Misiura

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (1.12): Qflbank, RoyalStox, 4TFX…

Na listach ostrzeżeń pojawili się:  Qflbank (QFL Global) - qflbank.com RoyalStox (Marom Partners LTD) - ...
Czytaj dalej

UKNF przeprowadza ankietę dotyczącą kontraktów CFD

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego przygotował ankietę skierowaną do klientów detalicznych, którzy dokonują transakcji na kontrakty ...
Czytaj dalej
finra usa

Regulator Wall Street ostrzega przed e-mailami wyłudzającymi dane

Amerykańska Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) opublikowała oświadczenie,w  którym ostrzega przed fałszywymi wiadomościami e-mail, które ...
Czytaj dalej
heron tower odcięte przez policję przez alarm bombowy

Siedziba kilku londyńskich brokerów w centrum policyjnej akcji

Heron Tower, siedziba kilku londyńskich brokerów FX została odcięta przez policję w wyniku znalezienia podejrzanego ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę