menu

Strona Główna > Newsy > XTB ogłasza współpracę z Conorem McGregorem

XTB ogłasza współpracę z Conorem McGregorem


Polski broker XTB poinformował o nawiązaniu współpracy z Conorem McGregorem, wielokrotnym mistrzem UFC w różnych kategoriach wagowych. Według szczegółów udostępnionych przez firmę, McGregor został nowym globalnym ambasadorem marki XTB.

McGregor jest ikoną sportu i odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą. W mediach społecznościowych jest jednym z najczęściej obserwowanych zawodników UFC. Jego konta obserwuje ponad 70 mln osób. Nawiązując współpracę z mistrzem UFC spółka XTB chce zwiększyć swój globalny zasięg i dotrzeć do nowych grup klientów.

– Z wielką przyjemnością ogłaszamy naszą współpracę z Conorem McGregorem. Chcieliśmy, aby nasz nowy ambasador marki był globalną ikoną. Conor jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii sztuk walki, który dzięki ogromnej etyce pracy i ciągłemu doskonaleniu się był w stanie zostać pierwszym mistrzem UFC w dwóch kategoriach wagowych. Jego historia dobrze współgra z naszą marką i strategią – mówi Omar Arnaout, dyrektor generalny XTB.

XTB poszerza globalny zasięg

W ciągu ostatnich kilku lat broker XTB znacznie zwiększył swoją obecność na światowych rynkach. To m.in. efekt rosnącego zainteresowania transakcyjnymi produktami finansowymi, jaki umożliwia rozwój technologii. W maju 2022 roku spółka XTB MENA rozszerzyła swoją ofertę o kontrakty CFD na kryptowaluty. Teraz XTB zamierza dodatkowo zwiększyć swoją obecność w różnych regionach za pomocą nowej kampanii reklamowej z udziałem Conora McGregora.

Skorzystaj z oferty XTB

– Cieszę się, że zostałem oficjalnym ambasadorem jednej z wiodących firm inwestycyjnych na świecie. Uważam, że sport i inwestowanie wymagają tych samych cech: zaangażowania, wytrwałości psychicznej i umiejętności wyznaczania osobistych celów. Dlatego z radością rozpocząłem współpracę z XTB – uznaną globalną firmą inwestycyjną, która wspiera swoich klientów i ułatwia im realizację wyznaczonych celów inwestycyjnych – powiedział Conor McGregor.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
akcje w xtb

Najnowsze wiadomości:

Inwestorzy detaliczni opuszczają rynek akcji

Michael Burry przyznaje się do błędu

Znany amerykański inwestor Michael Burry, który przewidział kryzys finansowy w 2008 roku, wycofał swoje oświadczenie, ...
Czytaj dalej
esma zawiesza obowiązek raportowania o wykonaniu

ESMA rozważa większą ochronę inwestorów korzystających z copy tradingu

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), regulator rynków finansowych w Unii Europejskiej, opublikował ...
Czytaj dalej
Nalot francuskich władz na banki – kolejna afera podatkowa

Nalot francuskich władz na banki – kolejna afera podatkowa

Francuskie władze dokonały we wtorek nalotu na pięć banków w ramach śledztwa w sprawie podejrzeń ...
Czytaj dalej
budynek komisji nadzoru finansowego na pięknej w warszawie

Prosper Capital kwestionuje karę nałożoną przez KNF

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o nałożeniu 1,2 mln zł kary na firmę Prosper Capital DM ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę