menu

Strona Główna > Newsy > XTB rusza z kampanią „Darmowa akcja na dobry początek”

XTB rusza z kampanią „Darmowa akcja na dobry początek”


Globalny broker XTB rozpoczyna nowy rok z interesującą promocją dla nowych klientów. Każda osoba, która otworzy rachunek inwestycyjny na platformie xStation, otrzyma jedną akcję za darmo. Celem kampanii jest popularyzacja edukacji związanej z inwestowaniem w akcje. Start promocji zaplanowano na 9 stycznia.

XTB przyznaje całkowicie bezpłatnie jedną akcję o wartości nie wyższej niż 30 USD każdemu nowemu klientowi, który otworzy darmowe konto i zdeponuje środki w dowolnej wysokości. Otrzymując darmową akcję od XTB, klient automatycznie staje się jej właścicielem, co oznacza, że przysługuje mu zarówno prawo do dywidendy jak i zysku ze sprzedaży posiadanej akcji.

Zobacz, jak otrzymać darmową akcję:

Promocja będzie wspierana intensywną kampanią marketingową z udziałem światowych gwiazd sportu – mistrzów mieszanych sztuk walki Joanny Jędrzejczyk i Jiříego Procházki, którzy są ambasadorami XTB. Będą one emitowane w telewizji i radio oraz promowane w mediach społecznościowych.

– Rozwój technologii sprawia, że inwestowanie jest coraz bardziej dostępne i powszechne. Poprzez edukację i intensywną promocję zachęcamy klientów indywidualnych, którzy inwestują swoje pieniądze do korzystania z technologii, która w sposób łatwy i intuicyjny pozwala im zarządzać inwestycjami – powiedział prezes XTB Omar Arnaout.


Skorzystaj z promocji

 

Minimalna wartość transakcji dla akcji notowanych na polskim, europejskich oraz amerykańskich parkietach wynosi zaledwie 10 PLN/EUR/USD. Dom maklerski XTB oferuje dostęp do przeszło 5500 instrumentów finansowych, w tym ponad 3000 prawdziwych akcji i funduszy ETF notowanych na 16 najpopularniejszych giełdach świata.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

ACCC sprawdzi influencerów

ACCC sprawdzi influencerów

Australijska Komisja ds. Konkurencji i Konsumentów (ACCC) rozpoczęła w tym tygodniu przegląd w celu zidentyfikowania ...
Czytaj dalej
invest cuffs 2023

Wystartował Konkurs Invest Cuffs 2023! Oddaj głos na swoich faworytów

Już 24-25 marca 2023 roku odbędzie się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie ...
Czytaj dalej
dolar usd usa

Inwestorzy szukają zysków za pośrednictwem gotówki

W ostatnich czterech tygodniach inwestorzy dodali około 135 mld USD do globalnych funduszy rynku pieniężnego, ...
Czytaj dalej
google otrzymał karę od francji

Nancy Pelosi sprzedała akcje Google o wartości 3 mln USD

Przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi sprzedała akcje Google warte 3 mln USD zaledwie miesiąc przed ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę