menu

Strona Główna > Newsy > XTB zaprasza na kompletny kurs inwestowania metodą VSA

XTB zaprasza na kompletny kurs inwestowania metodą VSA


Broker XTB zaprasza na pierwszy w Polsce kompletny kurs inwestowania metodą VSA. Zajęcia poprowadzi Rafał Glinicki, dwukrotny finalista konkursu World Top Investor.

VSA (Volume Spread Analysis) to metoda opracowana przez amerykańskiego finansistę Toma Williamsa, którą opublikował w swej książce pt. „Master the Markets”. Jest to niestandardowe podejście do analizy rynkowej i opiera się m.in. na analizie, jak poważni gracze rynkowi manipulują tłumem.

Kurs składa się z 30 lekcji podzielonych na 3 moduły. Pierwszy moduł obejmujący 7 lekcji jest dostępny po rejestracji na stronie brokera. W tej części kursu dowiemy się m.in. jak poprawnie czytać wykresy opierając się o analizę trendów i interpretację formacji świecowych wraz z wolumenem. Aby uzyskać dostęp do dalszej części kursu, należy otworzyć i aktywować konto online u brokera XTB.

Druga część składa się z 13 lekcji zatytułowanych Sygnały VSA. Materiał prezentowany podczas tych lekcji obejmuje m.in. wszystkie istotne sygnały płynące ze strategii VSA Trader. Omawia również znaczenie tych sygnałów i najczęstsze miejsca ich występowania. Trzecia część kursu koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu metod VSA. Moduł obejmuje 9 lekcji, w którym dowiemy się m.in. jak poprawnie interpretować sekwencje wolumenowe i poznamy praktyczne możliwości zastosowania wolumenu w tradingu.

BIORĘ UDZIAŁ W KURSIE

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

bank nigerii

Bank Centralny Nigerii kończy współpracę z Bureau de Change

Bank Centralny Nigerii (CBN) niespodziewanie poinformował o zakończeniu sprzedaży i outsourcingu wymiany walutowej operatorom Bureau ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (28.07): Global Maxis, Status Markets, Gloffix…

Global Maxis na liście ostrzeżeń KNF Na liście ostrzeżeń publicznych Krajowej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) ...
Czytaj dalej
Banki korzystały z 200 chatroomów do manipulacji na rynku forex

Wzrost obrotów na rynkach walutowych w USA i Wielkiej Brytanii

Amerykańska Foreign Exchange Committee (FEC) i brytyjska Foreign Exchange Joint Standing Committee (FEJSC) opublikowały raporty ...
Czytaj dalej
sec nagradza kolejnych informatorów

SEC zaostrza wymagania dla chińskich firm notowanych w USA

Wysoko postawiona urzędniczka SEC - komisarz Allison Lee powiedziała, że chińskie spółki, notowane na amerykańskich ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę