menu

Strona Główna > Newsy > AvaTrade stworzy platformę do copy tradingu

AvaTrade stworzy platformę do copy tradingu


AvaTrade, broker działający na rynku kontraktów CFD, połączył siły z firmą Pelican Trading. Efektem współpracy będzie rozwiązanie do tradingu opartego na kopiowaniu transakcji (copy trading) pod nazwą AvaSocial. Firma Pelican specjalizuje się w dostarczaniu tego typu narzędzi dla brokerów.

Prezes AvaTrade Daire Ferguson powiedział, że jest bardzo zadowolony z uruchomienia nowej platformy. Jego zdaniem, to kolejny dowód na to, że AvaTrade stawia klientów na pierwszym miejscu. Na platformie AvaSocial użytkownicy będą mogli uczyć się od ekspertów i kopiować ich transakcje, będą mogli również kontaktować się między sobą i realizować zlecenia w jednym, wygodnym miejscu.

Rozwiązanie firmy Pelican pozwoli klientom AvaTrade na automatyczne kopiowanie sygnałów, realizację transakcji, czat oraz analizę efektywności. Wszystkie funkcje będą dostępne na mobilnej platformie. Mike Read, współzałożyciel i prezes Pelican Trading, podkreślił, że spółka rozwija się w niesłychanym tempie. Wyraził również zadowolenie ze współpracy z avaTrade w zakresie dostarczenia i wdrożenia własnego rozwiązania dla społecznościowej platformy tradingowej. Zdaniem Reada, współpraca i zastosowanie platformy AvaSocial pozwoli brokerowi poszerzyć swą bazę klientów i zapewnić im wyjątkowe doświadczenia tradingowe.

Globalna ekspansja AvaTrade

Dla brokera AvaTrade uruchomienie nowej platformy jest kolejnym krokiem w globalnej ekspansji. Niedawno spółka uruchomiła narzędzie do zarządzania ryzykiem AvaProtect oraz usługę AvaOptions Mobile. Broker koncentruje się również na ekspansji geograficznej. Niedawno spółka chwaliła się uzyskaniem licencji w Abu Dabi oraz otwarciem nowego biura w Polsce. Daire Ferguson podkreślił, że AvaTrade przywiązuje bardzo dużą wagę do długotrwałych relacji z klientami. Spółka chce oferować jak najlepsze wsparcie oraz pomoc w przeprowadzaniu zyskownych transakcji. Platforma AvaSocial ma wzmocnić obsługę klienta oraz ułatwić zrozumienie mechanizmów rynkowych wpływających na powodzenie strategii inwestycyjnej.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Najnowsze wiadomości:

bank goldman sachs zapłaci 2 mld usd w ramach ugody z doj

Goldman Sachs zawarł ugodę o wartości 2 mld USD

Bank Goldman Sachs zawarł ugodę z amerykańskim Departamentem Sprawiedliwości dotyczącą udziału banku w skandalu 1MDB ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (19.10): FXPB, EVFX, Markets Swiss…

Na listach ostrzeżeń pojawili się:  FXPB - fxpb.us AVEX Capital - avexcapital.com UI Group - ...
Czytaj dalej
trader of the month tickmill

Tickmill: trader września zarobił 45 000 USD

Zwycięzcą wrześniowej edycji konkursu Tickmill: Trader of The Month został Longjun. Wygraną przyniosły mu wysoka ...
Czytaj dalej

Australijski sąd nakłada 53 mln USD kary na trzy spółki

Australijski Sąd Federalny nałożył karę w wysokości 75 mln AUD (około 53,19 mln USD) na ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę