menu

Strona Główna > Newsy > AvaTrade stworzy platformę do copy tradingu

AvaTrade stworzy platformę do copy tradingu


AvaTrade, broker działający na rynku kontraktów CFD, połączył siły z firmą Pelican Trading. Efektem współpracy będzie rozwiązanie do tradingu opartego na kopiowaniu transakcji (copy trading) pod nazwą AvaSocial. Firma Pelican specjalizuje się w dostarczaniu tego typu narzędzi dla brokerów.

Prezes AvaTrade Daire Ferguson powiedział, że jest bardzo zadowolony z uruchomienia nowej platformy. Jego zdaniem, to kolejny dowód na to, że AvaTrade stawia klientów na pierwszym miejscu. Na platformie AvaSocial użytkownicy będą mogli uczyć się od ekspertów i kopiować ich transakcje, będą mogli również kontaktować się między sobą i realizować zlecenia w jednym, wygodnym miejscu.

Rozwiązanie firmy Pelican pozwoli klientom AvaTrade na automatyczne kopiowanie sygnałów, realizację transakcji, czat oraz analizę efektywności. Wszystkie funkcje będą dostępne na mobilnej platformie. Mike Read, współzałożyciel i prezes Pelican Trading, podkreślił, że spółka rozwija się w niesłychanym tempie. Wyraził również zadowolenie ze współpracy z avaTrade w zakresie dostarczenia i wdrożenia własnego rozwiązania dla społecznościowej platformy tradingowej. Zdaniem Reada, współpraca i zastosowanie platformy AvaSocial pozwoli brokerowi poszerzyć swą bazę klientów i zapewnić im wyjątkowe doświadczenia tradingowe.

Globalna ekspansja AvaTrade

Dla brokera AvaTrade uruchomienie nowej platformy jest kolejnym krokiem w globalnej ekspansji. Niedawno spółka uruchomiła narzędzie do zarządzania ryzykiem AvaProtect oraz usługę AvaOptions Mobile. Broker koncentruje się również na ekspansji geograficznej. Niedawno spółka chwaliła się uzyskaniem licencji w Abu Dabi oraz otwarciem nowego biura w Polsce. Daire Ferguson podkreślił, że AvaTrade przywiązuje bardzo dużą wagę do długotrwałych relacji z klientami. Spółka chce oferować jak najlepsze wsparcie oraz pomoc w przeprowadzaniu zyskownych transakcji. Platforma AvaSocial ma wzmocnić obsługę klienta oraz ułatwić zrozumienie mechanizmów rynkowych wpływających na powodzenie strategii inwestycyjnej.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

trader of the month tickmill

Tickmill: trader sierpnia ze skutecznością 80%

Nowym traderem miesiąca w konkursie Tickmill został Ahmed, który wykazał się w sierpniu imponującą skutecznością na poziomie ...
Czytaj dalej
etoro nawiązuje współpracę z arsenalem - źródło: arsenal

eToro nawiązuje współpracę z Arsenalem

Izraelski broker eToro poinformował o nawiązaniu współpracy z angielskim klubem piłkarskim Arsenal Londyn. To jeden ...
Czytaj dalej
broker capital.com informuje o dużym wzroście liczby nowych użytkowników w 1 kwartale 2021

Capital.com wprowadza wpłaty i wypłaty poprzez PayPal

Capital.com, jedna z najszybciej rozwijających się platform handlowych i inwestycyjnych w Europie, ogłosiła, że wprowadziła ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed: rynki przygotowane na zmianę polityki monetarnej

Kilka miesięcy temu prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell powiedział, że zdaniem banku centralnego w gospodarce ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę