menu

Strona Główna > Newsy > AvaTrade stworzy platformę do copy tradingu

AvaTrade stworzy platformę do copy tradingu


AvaTrade, broker działający na rynku kontraktów CFD, połączył siły z firmą Pelican Trading. Efektem współpracy będzie rozwiązanie do tradingu opartego na kopiowaniu transakcji (copy trading) pod nazwą AvaSocial. Firma Pelican specjalizuje się w dostarczaniu tego typu narzędzi dla brokerów.

Prezes AvaTrade Daire Ferguson powiedział, że jest bardzo zadowolony z uruchomienia nowej platformy. Jego zdaniem, to kolejny dowód na to, że AvaTrade stawia klientów na pierwszym miejscu. Na platformie AvaSocial użytkownicy będą mogli uczyć się od ekspertów i kopiować ich transakcje, będą mogli również kontaktować się między sobą i realizować zlecenia w jednym, wygodnym miejscu.

Rozwiązanie firmy Pelican pozwoli klientom AvaTrade na automatyczne kopiowanie sygnałów, realizację transakcji, czat oraz analizę efektywności. Wszystkie funkcje będą dostępne na mobilnej platformie. Mike Read, współzałożyciel i prezes Pelican Trading, podkreślił, że spółka rozwija się w niesłychanym tempie. Wyraził również zadowolenie ze współpracy z avaTrade w zakresie dostarczenia i wdrożenia własnego rozwiązania dla społecznościowej platformy tradingowej. Zdaniem Reada, współpraca i zastosowanie platformy AvaSocial pozwoli brokerowi poszerzyć swą bazę klientów i zapewnić im wyjątkowe doświadczenia tradingowe.

Globalna ekspansja AvaTrade

Dla brokera AvaTrade uruchomienie nowej platformy jest kolejnym krokiem w globalnej ekspansji. Niedawno spółka uruchomiła narzędzie do zarządzania ryzykiem AvaProtect oraz usługę AvaOptions Mobile. Broker koncentruje się również na ekspansji geograficznej. Niedawno spółka chwaliła się uzyskaniem licencji w Abu Dabi oraz otwarciem nowego biura w Polsce. Daire Ferguson podkreślił, że AvaTrade przywiązuje bardzo dużą wagę do długotrwałych relacji z klientami. Spółka chce oferować jak najlepsze wsparcie oraz pomoc w przeprowadzaniu zyskownych transakcji. Platforma AvaSocial ma wzmocnić obsługę klienta oraz ułatwić zrozumienie mechanizmów rynkowych wpływających na powodzenie strategii inwestycyjnej.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (21.01): NSX Capital, Infinitrade…

Na listach ostrzeżeń pojawili się: NSX Capital / NSXCapital - nsxcapital.com Infinitrade (A&E Products Ltd) ...
Czytaj dalej
czy nowe prawo zaszkodzi rynkowi CFD w niemczech

Analiza: Czy nowe prawo podatkowe zaszkodzi rynkowi CFD w Niemczech?

Niemieccy inwestorzy obracający różnymi instrumentami pochodnymi zostaną objęci nowym podatkiem od zysków kapitałowych. To efekt ...
Czytaj dalej
trader of the month tickmill

Tickmill: trader grudnia zarobił 183 tys. USD

Traderem miesiąca w konkursie Tickmill został Lei, który zarobił w grudniu 183 tysiące dolarów, osiągając ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro przywraca sprawność systemów po awarii

Społecznościowa platforma inwestycyjna eToro poinformowała, ze przywróciła pełną funkcjonalność systemu. Spółka przeprosiła także swoich klientów, ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę