menu

Strona Główna > Newsy > AvaTrade udostępnia AvaProtect na swojej platformie

AvaTrade udostępnia AvaProtect na swojej platformie


Działający na rynku kontraktów CFD broker AvaTrade udostępnił narzędzie AvaProtect na swej platformie WebTrade.

AvaProtect to narzędzie, który służy do zarządzania ryzykiem. Jego obsługa jest bardzo prosta, a celem jest ochrona użytkowników przed niespodziewanymi i niekorzystnymi ruchami na rynkach. Broker wprowadził to rozwiązanie na początku bieżącego roku, jednak dotychczas było dostępne tylko w mobilnej aplikacji AvaTradeGo. Teraz mogą z niego korzystać także użytkownicy WebTrade.

Pokrycie ewentualnych strat

Klienci AvaTrade mogą uruchomić to narzędzie do zarządzania ryzykiem za określoną opłatą i wybrać okres, w którym chcą korzystać z jego ochrony. Jeśli pozycja objęta ochroną straci na wartości na koniec wybranego okresu, AvaTrade pokryje powstałą w ten sposób stratę. CEO AvaTrade Daire Ferguson powiedział, że w dzisiejszej sytuacji geopolitycznej wahania rynkowe są bardzo duże. To z kolei oznacza wiele ciekawych okazji dla traderów, ale również dużo większe ryzyko. Ferguson wskazał również, że to rozwiązanie wyróżnia AvaTrade na tle konkurencji i zapewnia klientom większy spokój przy zawieraniu transakcji.

Rozwój spółki

Bieżący rok stoi pod znakiem sporej ekspansji AvaTrade na nowe rynki i rozszerzania oferty. Niedawno broker udostępnił aplikację AvaOptions Mobile, która jest przeznaczona dla traderów działających na rynku Forex i na rynku opcji. Spółka poszerza również swój zasięg geograficzny, czego efektem jest licencja uzyskana w lutym od FRSA regulującego rynek Abu Dhabi Global Markets, a także otwarcie nowego biura w Polsce w ubiegłym miesiącu.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

Promocja Purple Trading: 50% zniżki dla pierwszych 100 osób

Broker Purple Trading ogłosił promocję, w której nagrodzi 100 pierwszych osób, które otworzą u niego ...
Czytaj dalej
maltański nadzór finansowy mfsa

MFSA nałożyła blisko 1 mln EUR kar administracyjnych w 2020 roku

Maltański Urząd Nadzoru Usług Finansowych (MFSA) opublikował roczne sprawozdanie za 2020 rok, w którym wskazuje, ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed zachowuje optymizm i nie zmienia polityki monetarnej

Zgodnie z oczekiwaniami, Federalny Komitet Otwartego Rynku (FOMC) jednogłośnie utrzymał stopy procentowe na niezmienionym poziomie ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (17.06): 101investing, Crypto Market Chain, EUFM…

101investing - www.101investing.com Efi Ad - www.efiad.com AssetsHaus - www.assetshauss.com / www.assetshaus.com EUFM / European ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę