menu

Strona Główna > Newsy > Dukascopy poszerza ofertę kryptowalutową o 10 par tradingowych

Dukascopy poszerza ofertę kryptowalutową o 10 par tradingowych


Szwajcarska internetowa platforma tradingowa Dukascopy poszerzyła swoją kryptowalutową ofertę, dodając dziesięć nowych par walutowych obejmujących cyfrowe aktywa. Do oferty dodano 10 popularnych kryptowalut, które cieszą się dużym popytem wśród traderów detalicznych.

Nowe kryptowaluty dostępne na platformie Dukascopy to cardano (ADA), aave (AAVE), basic attention token (BAT), compound (COMP), enjin (ENJ), chainlink (LINK), polygon (MATIC), maker (MKR), uniswap (UNI) i yearn finance (YFI). Wszystkie z nich zostały dodane do pary z dolarem amerykańskim.

Możliwość wpłaty depozytu w USDT

Dukascopy jest jedną z pierwszych platform tradingowych, która przyjęła kryptowaluty, a nawet wyemitowała własny token Dukascoin. Po dodaniu nowych kryptowalut oferta dostępna dla klientów obejmuje łącznie 19 instrumentów kryptowalutowych. Niedawno platforma dodała również możliwość wpłaty depozytów w stablecoinie Tether i zwiększyła maksymalne limity depozytów kryptowalutowych do 100 000 USD.

Jak wskazano w oficjalnym komunikacie, nowe kryptowalutowe instrumenty będą dostępne dla traderów posiadających konta Dukascopy Europe JForex. Szwajcarski broker jest jednak również zdeterminowany, aby udostępnić kryptowalutowe kontrakty CFD na starszej platformie transakcyjnej MetaTrader 4.

Dukascopy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród traderów. Przekłada się to na wyniki finansowe platformy, która zakończyła rok podatkowy 2020 z rekordowym zyskiem netto w wysokości 10,4 mln CHF, co jest wynikiem o 374% wyższym niż w roku poprzednim.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

etoro kończy rok 2020 z przychodami w wysokości 660 milionów dolarów

eToro podsumowuje wyniki spółek za IV kwartał

Spółka eToro przedstawiła podsumowanie wyników spółek za IV kwartał. Autorem analizy jest Paweł Majtkowski, analityk ...
Czytaj dalej
Nieruchomosci usa

USA – pozytywne dane z rynku nieruchomości!

Mamy świeże dane na temat pozwoleń na budowę budynków mieszkalnych na terenie Stanów Zjednoczonych. To ...
Czytaj dalej
Wielka Brytania UK CPI

Wielka Brytania – CPI 5.4% vs konsensus: 5.2%

Główny urząd statystyczny Wielkiej Brytanii opublikował świeże dane na temat wartości Consumer Price Index, powszechnie ...
Czytaj dalej
chińska prowincja przetestuje politykę wspólnego dobrobytu czyli redystrybucję dochodów

Chiny z 8,1% wzrostem gospodarczym w 2021 roku

Gospodarka Chin odbiła się w 2021 roku, odnotowując najlepszy wzrost od dekady, w czym pomógł ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę