menu

Strona Główna > Newsy > Dukascopy poszerza ofertę kryptowalutową o 10 par tradingowych

Dukascopy poszerza ofertę kryptowalutową o 10 par tradingowych


Szwajcarska internetowa platforma tradingowa Dukascopy poszerzyła swoją kryptowalutową ofertę, dodając dziesięć nowych par walutowych obejmujących cyfrowe aktywa. Do oferty dodano 10 popularnych kryptowalut, które cieszą się dużym popytem wśród traderów detalicznych.

Nowe kryptowaluty dostępne na platformie Dukascopy to cardano (ADA), aave (AAVE), basic attention token (BAT), compound (COMP), enjin (ENJ), chainlink (LINK), polygon (MATIC), maker (MKR), uniswap (UNI) i yearn finance (YFI). Wszystkie z nich zostały dodane do pary z dolarem amerykańskim.

Możliwość wpłaty depozytu w USDT

Dukascopy jest jedną z pierwszych platform tradingowych, która przyjęła kryptowaluty, a nawet wyemitowała własny token Dukascoin. Po dodaniu nowych kryptowalut oferta dostępna dla klientów obejmuje łącznie 19 instrumentów kryptowalutowych. Niedawno platforma dodała również możliwość wpłaty depozytów w stablecoinie Tether i zwiększyła maksymalne limity depozytów kryptowalutowych do 100 000 USD.

Jak wskazano w oficjalnym komunikacie, nowe kryptowalutowe instrumenty będą dostępne dla traderów posiadających konta Dukascopy Europe JForex. Szwajcarski broker jest jednak również zdeterminowany, aby udostępnić kryptowalutowe kontrakty CFD na starszej platformie transakcyjnej MetaTrader 4.

Dukascopy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród traderów. Przekłada się to na wyniki finansowe platformy, która zakończyła rok podatkowy 2020 z rekordowym zyskiem netto w wysokości 10,4 mln CHF, co jest wynikiem o 374% wyższym niż w roku poprzednim.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
akcje w xtb

Najnowsze wiadomości:

Inwestorzy detaliczni opuszczają rynek akcji

Michael Burry przyznaje się do błędu

Znany amerykański inwestor Michael Burry, który przewidział kryzys finansowy w 2008 roku, wycofał swoje oświadczenie, ...
Czytaj dalej
esma zawiesza obowiązek raportowania o wykonaniu

ESMA rozważa większą ochronę inwestorów korzystających z copy tradingu

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), regulator rynków finansowych w Unii Europejskiej, opublikował ...
Czytaj dalej
Nalot francuskich władz na banki – kolejna afera podatkowa

Nalot francuskich władz na banki – kolejna afera podatkowa

Francuskie władze dokonały we wtorek nalotu na pięć banków w ramach śledztwa w sprawie podejrzeń ...
Czytaj dalej
budynek komisji nadzoru finansowego na pięknej w warszawie

Prosper Capital kwestionuje karę nałożoną przez KNF

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o nałożeniu 1,2 mln zł kary na firmę Prosper Capital DM ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę