menu

Strona Główna > Newsy > eToro Money dostępne w Polsce

eToro Money dostępne w Polsce


Broker internetowy eToro kontynuuje ekspansję na europejskim rynku i rozszerza zasięg działania eToro Money. Usługa właśnie stała się dostępna dla mieszkańców Islandii, Liechtensteinu, Czech, Polski, Bułgarii i Chorwacji.

eToro Money to konto i aplikacja, które bezproblemowo łączą się z rachunkiem inwestycyjnym eToro, oszczędzając czas i pieniądze za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje wpłaty lub wypłaty. Aplikacja oferuje możliwość darmowych i natychmiastowych wpłat.

Użytkownicy mogą również zaoszczędzić na każdym depozycie dzięki 0% opłatom za konwersję podczas zasilania rachunku inwestycyjnego eToro.

eToro Money dostępne w ponad 20 krajach

eToro regularnie rozszerza funkcjonalności eToro Money. W maju broker ogłosił, że jego klienci mogą używać swojego konta eToro Money do dokonywania płatności w ramach polecenia zapłaty.

Polecenie zapłaty to najczęstszy sposób, w jaki klienci regularnie płacą firmom, a także najprostszy i najwygodniejszy sposób dokonywania regularnych płatności, obsługi miesięcznych wydatków i śledzenia rachunków domowych.

W październiku usługa eToro Money stała się dostępna w Norwegii, Danii i na Węgrzech. Usługa jest również dostępna w Holandii, Belgii, Luksemburgu i Finlandii, Wielkiej Brytanii, na Cyprze, w Rumunii, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, na Malcie, w Monako, Francji, Austrii, Słowacji, Słowenii i Niemczech.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

Inwestorzy detaliczni opuszczają rynek akcji

Michael Burry przyznaje się do błędu

Znany amerykański inwestor Michael Burry, który przewidział kryzys finansowy w 2008 roku, wycofał swoje oświadczenie, ...
Czytaj dalej
esma zawiesza obowiązek raportowania o wykonaniu

ESMA rozważa większą ochronę inwestorów korzystających z copy tradingu

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), regulator rynków finansowych w Unii Europejskiej, opublikował ...
Czytaj dalej
Nalot francuskich władz na banki – kolejna afera podatkowa

Nalot francuskich władz na banki – kolejna afera podatkowa

Francuskie władze dokonały we wtorek nalotu na pięć banków w ramach śledztwa w sprawie podejrzeń ...
Czytaj dalej
budynek komisji nadzoru finansowego na pięknej w warszawie

Prosper Capital kwestionuje karę nałożoną przez KNF

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o nałożeniu 1,2 mln zł kary na firmę Prosper Capital DM ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę