menu

Strona Główna > Newsy > eToro Money dostępne w Polsce

eToro Money dostępne w Polsce


Broker internetowy eToro kontynuuje ekspansję na europejskim rynku i rozszerza zasięg działania eToro Money. Usługa właśnie stała się dostępna dla mieszkańców Islandii, Liechtensteinu, Czech, Polski, Bułgarii i Chorwacji.

eToro Money to konto i aplikacja, które bezproblemowo łączą się z rachunkiem inwestycyjnym eToro, oszczędzając czas i pieniądze za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje wpłaty lub wypłaty. Aplikacja oferuje możliwość darmowych i natychmiastowych wpłat.

Użytkownicy mogą również zaoszczędzić na każdym depozycie dzięki 0% opłatom za konwersję podczas zasilania rachunku inwestycyjnego eToro.

eToro Money dostępne w ponad 20 krajach

eToro regularnie rozszerza funkcjonalności eToro Money. W maju broker ogłosił, że jego klienci mogą używać swojego konta eToro Money do dokonywania płatności w ramach polecenia zapłaty.

Polecenie zapłaty to najczęstszy sposób, w jaki klienci regularnie płacą firmom, a także najprostszy i najwygodniejszy sposób dokonywania regularnych płatności, obsługi miesięcznych wydatków i śledzenia rachunków domowych.

W październiku usługa eToro Money stała się dostępna w Norwegii, Danii i na Węgrzech. Usługa jest również dostępna w Holandii, Belgii, Luksemburgu i Finlandii, Wielkiej Brytanii, na Cyprze, w Rumunii, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, na Malcie, w Monako, Francji, Austrii, Słowacji, Słowenii i Niemczech.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

makroprzeglad forexrev

„Matka wszystkich kryzysów”. MakroPrzegląd #1/4 Grudzień

Nouriel Roubini był jednym z tych, którzy ostrzegali świat przed kryzysem 2008 roku. 64-letni profesor ...
Czytaj dalej
aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA zatrzymało kolejne osoby w sprawie piramidy finansowej

Zespół prasowy Centralnego Biura Antykorupcyjnego poinformował, że ostatnich dniach zatrzymano kolejne osoby związane z firmą ...
Czytaj dalej
Zamknięcie moskiewskiej giełdy blokuje zyski traderów

10 najbardziej „szortowanych” spółek w listopadzie

Trudna sytuacja makroekonomiczna w 2022 roku negatywnie wpłynęła na wyniki osiągane przez wielu inwestorów funkcjonujących ...
Czytaj dalej
Hiszpańska policja rozbiła gang oszustów inwestycyjnych

Hiszpańska policja rozbiła gang oszustów inwestycyjnych

Hiszpańska policja zlikwidowała gang cyberprzestępców, który wykorzystywał fałszywe strony inwestycyjne do oszukiwania ofiar w całej ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę