menu

Strona Główna > Newsy > eToro nawiązuje współpracę z reprezentacją Australii w rugby

eToro nawiązuje współpracę z reprezentacją Australii w rugby


Broker eToro poinformował o nawiązaniu współpracy z australijską federacją rugby. Umowa obejmuje organizację tegorocznych rozgrywek o puchar Tri Nations. Dla eToro to kolejna umowa, która pozwala brokerowi na reklamę poprzez sport.

Rozgrywki o puchar Tri Nations zastąpiły inny turniej, w którym pierwotnie miały wystąpić cztery czołowe drużyny. Po wycofaniu się reprezentacji Republiki Południowej Afryki na placu boju pozostały jednak tylko ekipy Argentyny, Australii i Nowej Zelandii. Impreza o oficjalnej nazwie eToro 2020 Tri Nations rozpoczął się w zeszłą sobotę meczem Australii z Nową Zelandią na stadionie ANZ w Sydney.

Zgodnie z umową logo eToro pojawi się spodenkach rugbistów Australii, a także na oficjalnych materiałach promocyjnych 2020 Tri Nations. Sportowy portfel eToro obejmuje już m.in. sześć klubów piłkarskich w angielskiej Premier League, sześć klubów piłkarskich w niemieckiej Bundeslidze oraz współpracę z francuskim tenisistą Gaelem Monfilsem. Robert Francis zarządzający marką eToro w Australii przyznał, że nowa umowa jest ważną kontynuacją zaangażowania, z jakim broker podchodzi do australijskiego rynku. Dzięki niej globalne rynki będą bardziej dostępne dla większej liczby Australijczyków.

Broker otwiera się na australijski rynek

Australijska federacja rugby również nie kryje zadowolenia z umowy sponsorskiej z eToro. Rob Clarke, tymczasowy prezes Rugby Australia, powiedział, że federacja jest otwarta na dalszą współpracę z brokerem. eToro funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Obecnie spółka może pochwalić się ponad 15 mln zarejestrowanych użytkowników. W ostatnim czasie eToro informowało o kilku nowych umowach sponsorskich z branżą sportową. Po ekspansji europejskiej i umowach z kilkoma klubami piłkarskimi, broker zamierza teraz podbić australijski rynek i szerzej otworzyć się na klientów z tego rejonu.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

etoro kończy rok 2020 z przychodami w wysokości 660 milionów dolarów

eToro podsumowuje wyniki spółek za IV kwartał

Spółka eToro przedstawiła podsumowanie wyników spółek za IV kwartał. Autorem analizy jest Paweł Majtkowski, analityk ...
Czytaj dalej
Nieruchomosci usa

USA – pozytywne dane z rynku nieruchomości!

Mamy świeże dane na temat pozwoleń na budowę budynków mieszkalnych na terenie Stanów Zjednoczonych. To ...
Czytaj dalej
Wielka Brytania UK CPI

Wielka Brytania – CPI 5.4% vs konsensus: 5.2%

Główny urząd statystyczny Wielkiej Brytanii opublikował świeże dane na temat wartości Consumer Price Index, powszechnie ...
Czytaj dalej
chińska prowincja przetestuje politykę wspólnego dobrobytu czyli redystrybucję dochodów

Chiny z 8,1% wzrostem gospodarczym w 2021 roku

Gospodarka Chin odbiła się w 2021 roku, odnotowując najlepszy wzrost od dekady, w czym pomógł ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę