menu

Strona Główna > Newsy > eToro sponsorem 12 klubów w Wielkiej Brytanii i Niemczech

eToro sponsorem 12 klubów w Wielkiej Brytanii i Niemczech


eToro poinformowało o nawiązaniu współpracy z kolejnymi klubami piłkarkimi. Tym razem lista drużyn sponsorowanych przez brokera zwiększyła się aż o 12. W jej skład wchodzą kluby występujące w lidze angielskiej i ligach niemieckich.

Nowe umowy to element strategii brokera, która polega na zwiększeniu inwestycji w kluby piłkarskie w całej Europie. eToro już teraz jest jednym z największych sponsorów piłki nożnej w branży Forex.

Piłkarska ekspansja brokera objęła kilka klubów Premier League, z którymi spółka przedłuża współpracę (Crystal Palace, Everton, Leicester City i Southampton) oraz dwóch nowych partnerów: West Bromwich Albion i Burnley. W Niemczech spółka przedłużyła umowę z Eintrachtem Frankfurt, a wśród nowych klubów, z którymi nawiązała współpracę są: FC Augsburg, 1.FC Köln, Hamburger SV, Union Berlin i Vfl Wolfsburg.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez eToro, negocjacją umów z klubami zajmowała się wyspecjalizowana agencja sportowa SportQuake. Nowe umowy dają brokerowi ogromne możliwości reklamowe na całym świecie. Jego logo będzie widoczne na bandach reklamowych zlokalizowanych wokół boisk, a także w reklamach internetowych. Broker uzyska również możliwość oferowania swym klientom VIP-owskich pakietów obejmujących bilety na mecze.

Broker stawia na sport

Dylan Holman, dyrektor ds. umów sponsorskich w eToro przyznał, że dla wiodącej platformy inwestycyjnej z ponad 14 milionami użytkowników, umowy sponsorskie są potężnym narzędziem wzmacniania czołowej pozycji eToro na globalnym rynku. Holman zapewnia, że broker będzie współpracował z klubami, aby rynki finansowe były bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Spółka chce to osiągnąć m.in. przez edukację kibiców piłkarskich w zakresie inwestowania. Nie jest to pierwsza sportowa współpraca eToro. Niedawno pisaliśmy również o podpisaniu umowy sponsorskiej z AS Monaco oraz duńskim klubem FC Midtjylland.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

statystyki z europejskiego rynku instrumentów pochodnych za 2019 rok

Duży wzrost w rozliczeniach instrumentów pochodnych w UE w 2019

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA) opublikował trzeci roczny raport statystyczny, który analizuje ...
Czytaj dalej
webinar xtb - bartosiak i kwiecień - co czeka nas w 2021 roku

Kwiecień i Bartosiak: „Co czeka nas w 2021 roku?”

26 stycznia o godz. 19:00 odbędzie się webinarium dotyczące sytuacji ekonomicznej w Polsce i na ...
Czytaj dalej
commerzbank ostrzegał bafin o nieprawidłowościach w wirecard a nadzór finansowy zignorował informacje

BaFin zignorował ostrzeżenie Commerzbanku ws. Wirecard

Commerzbank miał zgłosić podejrzenie przestępstwa w spółce Wirecard, na kilka miesięcy przed wybuchem afery. Według ...
Czytaj dalej
hakerzy przejmują bazę danych z rozmowami z klientami brokera fxcm

Broker FXCM ofiarą hacku – skradziono dane

Broker FXCM Inc poinformował, że systemy internetowe spółki w Izraelu zostały częściowo zhakowane po tym, ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę