menu

Strona Główna > Newsy > eToro sponsorem 12 klubów w Wielkiej Brytanii i Niemczech

eToro sponsorem 12 klubów w Wielkiej Brytanii i Niemczech


eToro poinformowało o nawiązaniu współpracy z kolejnymi klubami piłkarkimi. Tym razem lista drużyn sponsorowanych przez brokera zwiększyła się aż o 12. W jej skład wchodzą kluby występujące w lidze angielskiej i ligach niemieckich.

Nowe umowy to element strategii brokera, która polega na zwiększeniu inwestycji w kluby piłkarskie w całej Europie. eToro już teraz jest jednym z największych sponsorów piłki nożnej w branży Forex.

Piłkarska ekspansja brokera objęła kilka klubów Premier League, z którymi spółka przedłuża współpracę (Crystal Palace, Everton, Leicester City i Southampton) oraz dwóch nowych partnerów: West Bromwich Albion i Burnley. W Niemczech spółka przedłużyła umowę z Eintrachtem Frankfurt, a wśród nowych klubów, z którymi nawiązała współpracę są: FC Augsburg, 1.FC Köln, Hamburger SV, Union Berlin i Vfl Wolfsburg.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez eToro, negocjacją umów z klubami zajmowała się wyspecjalizowana agencja sportowa SportQuake. Nowe umowy dają brokerowi ogromne możliwości reklamowe na całym świecie. Jego logo będzie widoczne na bandach reklamowych zlokalizowanych wokół boisk, a także w reklamach internetowych. Broker uzyska również możliwość oferowania swym klientom VIP-owskich pakietów obejmujących bilety na mecze.

Broker stawia na sport

Dylan Holman, dyrektor ds. umów sponsorskich w eToro przyznał, że dla wiodącej platformy inwestycyjnej z ponad 14 milionami użytkowników, umowy sponsorskie są potężnym narzędziem wzmacniania czołowej pozycji eToro na globalnym rynku. Holman zapewnia, że broker będzie współpracował z klubami, aby rynki finansowe były bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Spółka chce to osiągnąć m.in. przez edukację kibiców piłkarskich w zakresie inwestowania. Nie jest to pierwsza sportowa współpraca eToro. Niedawno pisaliśmy również o podpisaniu umowy sponsorskiej z AS Monaco oraz duńskim klubem FC Midtjylland.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA zatrzymuje kolejnych pracowników Great Private Equity

Jak podano dziś na stronie Centralnego Biura Antykorupcyjnego, funkcjonariusze CBA zatrzymali trzech dyrektorów oddziałów regionalnych ...
Czytaj dalej
xtb

Spadek przychodów i zysków XTB

Grupa XTB opublikowała wstępne wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2021 roku. W tym okresie broker ...
Czytaj dalej
bank nigerii

Bank Centralny Nigerii kończy współpracę z Bureau de Change

Bank Centralny Nigerii (CBN) niespodziewanie poinformował o zakończeniu sprzedaży i outsourcingu wymiany walutowej operatorom Bureau ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (28.07): Global Maxis, Status Markets, Gloffix…

Global Maxis na liście ostrzeżeń KNF Na liście ostrzeżeń publicznych Krajowej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę