menu

Strona Główna > Newsy > eToro wprowadza kartę Visa w Wielkiej Brytanii

eToro wprowadza kartę Visa w Wielkiej Brytanii


Izraelska platforma inwestycyjna eToro poinformowała o uruchomieniu programu eToro Money, w ramach którego zaoferuje klientom z Wielkiej Brytanii kartę debetową VISA.

W ramach nowego programu broker umożliwi posiadaczom kont inwestycyjnych natychmiastowe wpłaty i wypłaty środków. Dodatkowo, mogą oni przechowywać i zarządzać funduszami fiducjarnymi i kryptowalutowymi na jednym koncie. – Jestem dumny i podekscytowany, że eToro Money jest teraz dostępny dla wszystkich naszych użytkowników z Wielkiej Brytanii – skomentował Doron Rosenblum, wiceprezes ds. rozwiązań biznesowych w eToro.

Karta debetowa VISA eToro Money będzie dostępna dla wszystkich brytyjskich członków programu eToro’s Club bez żadnych dodatkowych lub stałych opłat miesięcznych. Nowe usługi nie są zaskoczeniem, ponieważ eToro już w zeszłym roku ujawniło zamiary zaoferowania karty debetowej po przejęciu Marq Millions Ltd. eToro Money jest członkiem Visa i oferuje nową usługę z licencją uzyskaną od brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego (FCA).

Plany eToro obejmują również inne kraje

Karta debetowa jest obecnie dostępna tylko dla klientów w Wielkiej Brytanii, ale firma ma plany rozszerzenia programu również w innych krajach.

Z wewnętrznych testów wiemy, że eToro Money znacznie poprawia doświadczenie użytkownika, zapewniając natychmiastowe wpłaty i wypłaty. Z niecierpliwością czekamy na dodanie kolejnych funkcji do oferty eToro i rozszerzenie bazy użytkowników poza Wielką Brytanię – powiedział Rosenblum.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

nvidia

CEO Nvidia niczym gwiazdka rocka w Tajwanie, na fali boomu na AI

Jensen Huang, dyrektor generalny Nvidia Corp. (NVDA), jest obecnie na fali popularności podczas swojej wizyty ...
Czytaj dalej
lira turecka

Reelekcja Erdogana pogłębia kryzys liry tureckiej – nowe minimum

Lira turecka osiągnęła kolejne rekordowe minimum, gdy urzędujący prezydent Recep Tayyip Erdogan zdobył reelekcję w ...
Czytaj dalej
pieniądze

Oszustwo w banku: Pracownica zatrzymana za wyłudzenie 1,5 mln zł od klientów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w Krakowie zatrzymali 34-letnią kobietę pracującą jako ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje nowe instrumenty: 44 akcje australijskich spółek na ASX

eToro, popularna platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę o akcje 44 australijskich spółek notowanych na giełdzie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę