menu

Strona Główna > Newsy > eToro wprowadza kartę Visa w Wielkiej Brytanii

eToro wprowadza kartę Visa w Wielkiej Brytanii


Izraelska platforma inwestycyjna eToro poinformowała o uruchomieniu programu eToro Money, w ramach którego zaoferuje klientom z Wielkiej Brytanii kartę debetową VISA.

W ramach nowego programu broker umożliwi posiadaczom kont inwestycyjnych natychmiastowe wpłaty i wypłaty środków. Dodatkowo, mogą oni przechowywać i zarządzać funduszami fiducjarnymi i kryptowalutowymi na jednym koncie. – Jestem dumny i podekscytowany, że eToro Money jest teraz dostępny dla wszystkich naszych użytkowników z Wielkiej Brytanii – skomentował Doron Rosenblum, wiceprezes ds. rozwiązań biznesowych w eToro.

Karta debetowa VISA eToro Money będzie dostępna dla wszystkich brytyjskich członków programu eToro’s Club bez żadnych dodatkowych lub stałych opłat miesięcznych. Nowe usługi nie są zaskoczeniem, ponieważ eToro już w zeszłym roku ujawniło zamiary zaoferowania karty debetowej po przejęciu Marq Millions Ltd. eToro Money jest członkiem Visa i oferuje nową usługę z licencją uzyskaną od brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego (FCA).

Plany eToro obejmują również inne kraje

Karta debetowa jest obecnie dostępna tylko dla klientów w Wielkiej Brytanii, ale firma ma plany rozszerzenia programu również w innych krajach.

Z wewnętrznych testów wiemy, że eToro Money znacznie poprawia doświadczenie użytkownika, zapewniając natychmiastowe wpłaty i wypłaty. Z niecierpliwością czekamy na dodanie kolejnych funkcji do oferty eToro i rozszerzenie bazy użytkowników poza Wielką Brytanię – powiedział Rosenblum.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
akcje w xtb

Najnowsze wiadomości:

makroprzeglad forexrev

„Matka wszystkich kryzysów”. MakroPrzegląd #1/4 Grudzień

Nouriel Roubini był jednym z tych, którzy ostrzegali świat przed kryzysem 2008 roku. 64-letni profesor ...
Czytaj dalej
aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA zatrzymało kolejne osoby w sprawie piramidy finansowej

Zespół prasowy Centralnego Biura Antykorupcyjnego poinformował, że ostatnich dniach zatrzymano kolejne osoby związane z firmą ...
Czytaj dalej
Zamknięcie moskiewskiej giełdy blokuje zyski traderów

10 najbardziej „szortowanych” spółek w listopadzie

Trudna sytuacja makroekonomiczna w 2022 roku negatywnie wpłynęła na wyniki osiągane przez wielu inwestorów funkcjonujących ...
Czytaj dalej
Hiszpańska policja rozbiła gang oszustów inwestycyjnych

Hiszpańska policja rozbiła gang oszustów inwestycyjnych

Hiszpańska policja zlikwidowała gang cyberprzestępców, który wykorzystywał fałszywe strony inwestycyjne do oszukiwania ofiar w całej ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę