menu

Strona Główna > Newsy > eToro wprowadza kartę Visa w Wielkiej Brytanii

eToro wprowadza kartę Visa w Wielkiej Brytanii


Izraelska platforma inwestycyjna eToro poinformowała o uruchomieniu programu eToro Money, w ramach którego zaoferuje klientom z Wielkiej Brytanii kartę debetową VISA.

W ramach nowego programu broker umożliwi posiadaczom kont inwestycyjnych natychmiastowe wpłaty i wypłaty środków. Dodatkowo, mogą oni przechowywać i zarządzać funduszami fiducjarnymi i kryptowalutowymi na jednym koncie. – Jestem dumny i podekscytowany, że eToro Money jest teraz dostępny dla wszystkich naszych użytkowników z Wielkiej Brytanii – skomentował Doron Rosenblum, wiceprezes ds. rozwiązań biznesowych w eToro.

Karta debetowa VISA eToro Money będzie dostępna dla wszystkich brytyjskich członków programu eToro’s Club bez żadnych dodatkowych lub stałych opłat miesięcznych. Nowe usługi nie są zaskoczeniem, ponieważ eToro już w zeszłym roku ujawniło zamiary zaoferowania karty debetowej po przejęciu Marq Millions Ltd. eToro Money jest członkiem Visa i oferuje nową usługę z licencją uzyskaną od brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego (FCA).

Plany eToro obejmują również inne kraje

Karta debetowa jest obecnie dostępna tylko dla klientów w Wielkiej Brytanii, ale firma ma plany rozszerzenia programu również w innych krajach.

Z wewnętrznych testów wiemy, że eToro Money znacznie poprawia doświadczenie użytkownika, zapewniając natychmiastowe wpłaty i wypłaty. Z niecierpliwością czekamy na dodanie kolejnych funkcji do oferty eToro i rozszerzenie bazy użytkowników poza Wielką Brytanię – powiedział Rosenblum.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

etoro kończy rok 2020 z przychodami w wysokości 660 milionów dolarów

eToro podsumowuje wyniki spółek za IV kwartał

Spółka eToro przedstawiła podsumowanie wyników spółek za IV kwartał. Autorem analizy jest Paweł Majtkowski, analityk ...
Czytaj dalej
Nieruchomosci usa

USA – pozytywne dane z rynku nieruchomości!

Mamy świeże dane na temat pozwoleń na budowę budynków mieszkalnych na terenie Stanów Zjednoczonych. To ...
Czytaj dalej
Wielka Brytania UK CPI

Wielka Brytania – CPI 5.4% vs konsensus: 5.2%

Główny urząd statystyczny Wielkiej Brytanii opublikował świeże dane na temat wartości Consumer Price Index, powszechnie ...
Czytaj dalej
chińska prowincja przetestuje politykę wspólnego dobrobytu czyli redystrybucję dochodów

Chiny z 8,1% wzrostem gospodarczym w 2021 roku

Gospodarka Chin odbiła się w 2021 roku, odnotowując najlepszy wzrost od dekady, w czym pomógł ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę