menu

Strona Główna > Newsy > eToro wprowadza portfel Insurance World

eToro wprowadza portfel Insurance World


Broker internetowy eToro poinformował o poszerzeniu oferty dla inwestorów o portfel Insurance World. To portfel, który zapewnia inwestorom detalicznym długoterminową ekspozycję na sektor ubezpieczeń.

Użytkownicy eToro mogą już obracać akcjami i inwestować w ponad 100 firm ubezpieczeniowych, ale nowy portfel uprości proces osiągania zdywersyfikowanej ekspozycji w całym sektorze.

– Akcje firm ubezpieczeniowych mogą być cennym dodatkiem do portfela inwestycyjnego ze względu na stabilny charakter branży i obecność w wielu sektorach. Branża ta okazała się bardziej odporna niż inne, jeśli chodzi o zmienność gospodarczą i rynkową, co czyni ją godną uwagi opcją inwestycyjną – wyjaśnił Dani Brinker, dyrektor ds. portfeli inwestycyjnych w eToro.

Nowy portfel oferuje użytkownikom starannie dobraną mieszankę najlepiej prosperujących firm ubezpieczeniowych, dając im możliwość inwestowania w rosnącą i stabilną branżę, która zgodnie z oczekiwaniami do 2026 r. osiągnie wartość rynku wynoszącą 8,3 bln USD.

Aby stworzyć portfel, zespół ekspertów inwestycyjnych eToro wybrał czołowe 35 firm ubezpieczeniowych w obu Amerykach, Europie i regionie Azji i Pacyfiku. Eksperci wzięli pod uwagę kilka czynników, w tym kapitalizację rynkową, parametry płynności, oceny analityków i zasięg. Portfel będzie poddawany ocenie co roku.

Kolejny portfel tematyczny eToro

InsuranceWorld jest nowym dodatkiem do istniejącej oferty portfeli eToro, która zapewnia już ekspozycję na tradycyjne sektory finansowe, takie jak spółki kapitałowe, duże banki i branżę nieruchomości.

Inteligentne portfele eToro oferują inwestorom ekspozycję na różne tematy rynkowe. Łącząc kilka aktywów w ramach określonej metodologii i stosując pasywne podejście inwestycyjne, Inteligentne Portfele eToro są długoterminowymi rozwiązaniami inwestycyjnymi, które oferują zdywersyfikowaną ekspozycję bez opłat za zarządzanie.

Początkowa inwestycja zaczyna się od 500 USD, a inwestorzy mają dostęp do narzędzi i wykresów, które umożliwiają śledzenie wyników portfela. O rozwoju danego sektora na bieżąco informuje ich kanał społecznościowy eToro.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
tms

Najnowsze wiadomości:

nvidia

CEO Nvidia niczym gwiazdka rocka w Tajwanie, na fali boomu na AI

Jensen Huang, dyrektor generalny Nvidia Corp. (NVDA), jest obecnie na fali popularności podczas swojej wizyty ...
Czytaj dalej
lira turecka

Reelekcja Erdogana pogłębia kryzys liry tureckiej – nowe minimum

Lira turecka osiągnęła kolejne rekordowe minimum, gdy urzędujący prezydent Recep Tayyip Erdogan zdobył reelekcję w ...
Czytaj dalej
pieniądze

Oszustwo w banku: Pracownica zatrzymana za wyłudzenie 1,5 mln zł od klientów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w Krakowie zatrzymali 34-letnią kobietę pracującą jako ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje nowe instrumenty: 44 akcje australijskich spółek na ASX

eToro, popularna platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę o akcje 44 australijskich spółek notowanych na giełdzie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę