menu

Strona Główna > Newsy > eToro zostaje sponsorem 8 klubów z włoskiej Serie A

eToro zostaje sponsorem 8 klubów z włoskiej Serie A


eToro ponownie zwiększa swą obecność na arenach sportowych. Tym razem izraelski broker skoncentrował się na rynku włoskim i podpisał umowy sponsorskie z ośmioma klubami piłkarskimi grającymi w najwyższej lidze kraju, Serie A. Logo eToro będzie teraz widoczne obok klubowych herbów drużyn Bologna F.C., Cagliari Calcio, Genoa C.F.C., U.C. Sampdoria, U.S. Sassuolo Calcio, Spezia Calcio, Udinese Calcio i Hellas Verona F.C.

Umowy zawarto na sezon 2021/22. Zgodnie z nimi broker uzyska dostęp do szerokich możliwości promocji własnej marki oferowanych przez kluby. Logo eToro będzie pojawiać się m.in. na reklamowych tablicach LED wokół boiska w dniu meczu, ściankach stanowiących tło wywiadów telewizyjnych, a także uzyska prawa do biletów na mecze i reklam cyfrowych. Dodatkowo spółka eToro podpisała umowę na reklamy LED z innym włoskim klubem piłkarskim, U.S. Salernitana 1919.

eToro potentatem na rynku sportowym

Sponsoring sportowy okazał się jednym z ulubionych kanałów marketingowych dla firm finansowych. Firma eToro, która przygotowuje się do wejścia na giełdę w USA, jest gigantem na rynku sportowym. Izraelski broker wspiera takie uznane marki jak Arsenal i kilka innych klubów piłkarskich w Wielkiej Brytanii i Europie. Ponadto jest głównym partnerem francuskiego klubu piłkarskiego AS Monaco. Sportowe umowy brokera nie są ograniczone tylko do piłki nożnej – wcześniej zawarł m.in. 3-letnią umowę sponsorską z Rugby Australia.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

KNF wszczyna postępowanie wyjaśniające w sprawie obrotu akcjami Ekipa Holding SA

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o wszczęciu postępowania wyjaśniającego dotyczącego podejrzenia popełnienia przestępstw wykorzystania i ujawnienia ...
Czytaj dalej
makroprzeglad forexrev

Kryzys bankowy i FED: czy rynek znowu nie ma racji? MakroPrzegląd #4/4 Marzec

W ubiegłym tygodniu FED podniósł stopy o 25pb, ale i zmienił narrację, sygnalizując możliwą pauzę ...
Czytaj dalej
Inwestorzy detaliczni opuszczają rynek akcji

Conotoxia wprowadza usługę doradztwa inwestycyjnego dla klientów detalicznych

Globalna spółka Cinkciarz.pl udostępnia klientom Conotoxia Ltd. (oddziału obsługującego trading detaliczny) usługę doradztwa inwestycyjnego. Klienci ...
Czytaj dalej
nbp podejmuje powolne działania w walce z inflacją w polsce

Amerykańskie banki mogą mieć nawet 1,7 bln USD niezrealizowanych strat

Po gwałtownym upadku Silicon Valley Bank i Signature Bank na początku tego miesiąca, a także ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę