menu

Strona Główna > Newsy > Klienci eToro z dostępem do danych z amerykańskiego rynku

Klienci eToro z dostępem do danych z amerykańskiego rynku


Broker eToro poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Nasdaq, amerykańskim operatorem giełdy papierów wartościowych i dostawcą technologii. Zgodnie z komunikatem spółki eToro, jej klienci będą mieć dostęp do usługi Nasdaq Basic, która oferuje informacje o wszystkich papierach wartościowych notowanych na amerykańskich giełdach w czasie rzeczywistym.

Dane rynkowe oparte są na wewnętrznej płynności centrum rynkowego Nasdaq i transakcjach raportowanych do FINRA. Jak zapewnia Tal Ben-Simon, wiceprezes ds. produktu w eToro, spółka powstała po to, aby umożliwić wszystkim chętnym dostęp do rynków finansowych.

– eToro oferuje swoim użytkownikom nie tylko wybór, którymi aktywami handlować, a w które inwestować. Oferujemy nie tylko bezprowizyjny dostęp do wielu aktywów, od akcji, po kryptowaluty i inne globalne aktywa inwestycyjne, ale również wskazówki w zakresie inwestycji. Klienci mogą zawierać transakcje bezpośrednio, mogą również kopiować najlepszych inwestorów lub inwestować w małe portfele. Nasza współpraca z Nasdaq wspiera nasz cel, jakim jest zapewnienie przejrzystości i dostępu do rynku w każdym zakątku świata – powiedział Ben-Simon.

Broker obniża barierę wejścia na rynek

Nasdaq Basic oferuje dane z Nasdaq Cloud Data Service, a także od większości dostawców rynkowych. Jest to element rozwiązań nowej generacji stosowanych przez tę firmę. Wśród użytkowników usługi, oprócz eToro, są również m.in. Webull, iFlip i Astontek. Według Olivera Albersa, wiceprezesa Nasdaq Global Information Services, wspólne wizje obu stron w zakresie obniżania bariery bezpośredniego udziału w rynku i zapewnienia dostępu do danych w czasie rzeczywistym stanowią podstawę ich współpracy. Broker eToro zwiększa również swą obecność na rynku aktywów cyfrowych. W bieżącym miesiącu spółka uruchomiła usługę stakingu dla walut Cardano i Tron. W planach jest również udostępnienie takiej usługi dla innych kryptowalut.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA zatrzymuje kolejnych pracowników Great Private Equity

Jak podano dziś na stronie Centralnego Biura Antykorupcyjnego, funkcjonariusze CBA zatrzymali trzech dyrektorów oddziałów regionalnych ...
Czytaj dalej
xtb

Spadek przychodów i zysków XTB

Grupa XTB opublikowała wstępne wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2021 roku. W tym okresie broker ...
Czytaj dalej
bank nigerii

Bank Centralny Nigerii kończy współpracę z Bureau de Change

Bank Centralny Nigerii (CBN) niespodziewanie poinformował o zakończeniu sprzedaży i outsourcingu wymiany walutowej operatorom Bureau ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (28.07): Global Maxis, Status Markets, Gloffix…

Global Maxis na liście ostrzeżeń KNF Na liście ostrzeżeń publicznych Krajowej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę