menu

Strona Główna > Newsy > Plus500 głównym sponsorem Atalanty Bergamo

Plus500 głównym sponsorem Atalanty Bergamo


Broker Plus500 ogłosił zawarcie kolejnej umowy sponsorskiej z klubem piłkarskim. Tym razem notowana na londyńskiej giełdzie spółka będzie widoczna na koszulkach włoskiej drużyny Atalanta Bergamo. Umowa została zawarta na trzy lata i wchodzi w życie 1 września 2020, a na jej mocy Plus500 będzie głównym sponsorem klubu.

To już trzecia umowa sponsorska z klubem piłkarskim, którą izraelski broker podpisał w tym roku. W przypadku Atalanty Bergamo logo brokera pojawi się na piersiach koszulek zespołu i będzie widoczne zarówno w rozgrywkach ligi włoskiej, jak i w europejskich pucharach. Ponadto Plus500 uzyska prawa do brandingu.

Atalanta jest zawodowym klubem istniejącym od roku 1907. Obecnie to jeden z czołowych klubów włoskich i w przyszłym sezonie będzie reprezentował Serie A w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Prezes Plus500 David Zruia wyraził radość z podpisania kolejnej umowy z drużyną piłkarską. Jego zdaniem współpraca będzie korzystna dla obu stron. Dla Plus500 będzie to niewątpliwie zwiększenie świadomości marki we Włoszech oraz szersza promocja w skali globalnej.

Atalanta dołącza do Legii i Young Boys

Niedawno pisaliśmy o poprzedniej sponsorskiej umowie Plus500 z Legią Warszawa. W tym przypadku umowa obowiązuje przez dwa lata, ale strony zagwarantowały sobie możliwość przedłużenia współpracy. Broker jest również sponsorem szwajcarskiego klubu Young Boys Berno. Łącznie Plus500 współpracuje już z pięcioma klubami sportowymi.

Prezes Atalanty Luca Percassi powiedział, że dla jego klubu współpraca z tak uznaną marką jest dobrą prognozą na przyszłość. Wyraził też pewność, że partnerstwo z Plus500 wpłynie korzystnie na rozwój klubu i pomoże mu wzmocnić pozycję we włoskim futbolu. Percassi przyznał też, że umowa jest korzystna dla obu stron, gdyż dobra gra Atalanty podniesie rozpoznawalność Plus500 na włoskim rynku finansowym.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (24.09): ValueFX, EU FX Index…

Na listach ostrzeżeń pojawili się: Tiomarkets (Tio Markets Ltd) - tiomarkets.com EU FX Index (Terratech ...
Czytaj dalej

Ticmill ostrzega przed fałszywą stroną Tickmill Crypto

W mailingu rozesłanym do klientów, Ticmill ostrzegł przed firmą, która podszywa się pod jego markę.  ...
Czytaj dalej
uokik nakłady kary na banki

UOKiK nakłada ponad 60 mln zł kary na BNP Paribas, Millennium i Santander

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny zakwestionował postanowienia zawarte w aneksach do umów kredytowych, które nieprecyzyjnie określają ...
Czytaj dalej
swissquote broker z dobrymi zyskami

Swissquote dołącza do ekosystemu oneZero

Na tle nieporównywalnego roku upływającego pod znakiem globalnych wydarzeń i bezprecedensowych wolumenów obrotu, krajobraz instytucjonalnego ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę