menu

Strona Główna > Newsy > Plus500 głównym sponsorem Atalanty Bergamo

Plus500 głównym sponsorem Atalanty Bergamo


Broker Plus500 ogłosił zawarcie kolejnej umowy sponsorskiej z klubem piłkarskim. Tym razem notowana na londyńskiej giełdzie spółka będzie widoczna na koszulkach włoskiej drużyny Atalanta Bergamo. Umowa została zawarta na trzy lata i wchodzi w życie 1 września 2020, a na jej mocy Plus500 będzie głównym sponsorem klubu.

To już trzecia umowa sponsorska z klubem piłkarskim, którą izraelski broker podpisał w tym roku. W przypadku Atalanty Bergamo logo brokera pojawi się na piersiach koszulek zespołu i będzie widoczne zarówno w rozgrywkach ligi włoskiej, jak i w europejskich pucharach. Ponadto Plus500 uzyska prawa do brandingu.

Atalanta jest zawodowym klubem istniejącym od roku 1907. Obecnie to jeden z czołowych klubów włoskich i w przyszłym sezonie będzie reprezentował Serie A w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Prezes Plus500 David Zruia wyraził radość z podpisania kolejnej umowy z drużyną piłkarską. Jego zdaniem współpraca będzie korzystna dla obu stron. Dla Plus500 będzie to niewątpliwie zwiększenie świadomości marki we Włoszech oraz szersza promocja w skali globalnej.

Atalanta dołącza do Legii i Young Boys

Niedawno pisaliśmy o poprzedniej sponsorskiej umowie Plus500 z Legią Warszawa. W tym przypadku umowa obowiązuje przez dwa lata, ale strony zagwarantowały sobie możliwość przedłużenia współpracy. Broker jest również sponsorem szwajcarskiego klubu Young Boys Berno. Łącznie Plus500 współpracuje już z pięcioma klubami sportowymi.

Prezes Atalanty Luca Percassi powiedział, że dla jego klubu współpraca z tak uznaną marką jest dobrą prognozą na przyszłość. Wyraził też pewność, że partnerstwo z Plus500 wpłynie korzystnie na rozwój klubu i pomoże mu wzmocnić pozycję we włoskim futbolu. Percassi przyznał też, że umowa jest korzystna dla obu stron, gdyż dobra gra Atalanty podniesie rozpoznawalność Plus500 na włoskim rynku finansowym.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

ic markets announces a fee for access to market data

IC Markets poszerza ofertę o 5 kryptowalut

Broker IC Markets wzmocnił ofertę kontraktów CFD na kryptowaluty. Dodano do niej Binance Coin, Cardano, ...
Czytaj dalej
tms brokers

TMS Brokers dodaje kontrakty CFD na 1300 akcji i obniża prowizję

Broker TMS Brokers dodał do oferty ponad 1300 kontraktów CFD na ETF-y i zagraniczne akcje ...
Czytaj dalej
Wallstreetbets pompuje akcje gamestop ale brokerzy stają po stronie funduszy

Prawie 900 000 kont handlowało na GME podczas akcji WallStreetBets

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) przeanalizowała wydarzenia związane ze styczniową pompą na akcjach ...
Czytaj dalej
fxcm broker

FXCM poszerza ofertę o CFD na francuskie, niemieckie i brytyjskie akcje

Broker FXCM ogłosił wczoraj znaczne wzmocnienie oferty na kontrakty CFD na akcje. Klienci spółki mogą ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę