menu

Strona Główna > Newsy > PrimeXBT poszerza ofertę o nowe pary walutowe

PrimeXBT poszerza ofertę o nowe pary walutowe


Broker PrimeXBT poinformował o nowych pozycjach w swej ofercie. Dzięki nim klienci spółki uzyskają dostęp do wielu możliwości transakcyjnych w zakresie kryptowaluty i walut fiducjarnych.

Trading z dźwignią na platformie PrimeXBT obejmuje pięć nowych walut, w tym meksykańskie peso (MXN), południowoafrykańskiego randa (ZAR), hongkońskiego dolara (HKD), chińskiego yuana (CNH) i tajskiego bata (THB).

Spółka dodała również nowe pary walutowe: EUR/MXN, EUR/HKD, EUR/ZAR, GBP/HKD, GBP/MXN, GBP/ZAR, USD/CNH, USD/MXN, USD/THB i USD/ZAR. PrimeXBT początkowo uruchomił 18 par walutowych, kontrakty spot na złoto i srebro, kontrakty CFD na ropę, gaz ziemny i indeksy giełdowe. Zachętą dla klientów ma być również dźwignia na poziomie 1:100 dostępna dla wszystkich aktywów.

PrimeXBT Turbo

Broker chwalący się dziennymi obrotami w wysokości 200 mln USD wprowadził również produkt przypominający opcje binarne. Instrument  o nazwie „PrimeXBT Turbo” pozwala na zawarcie zakładu na cenę bitcoina w określonym momencie w przyszłości. Każdy taki kontrakt ma datę wygaśnięcia, w której platforma ocenia czy wartość oczekiwana przez gracza jest zgodna z ceną bitcoina. Przy 5-sekundowej, 30-sekundowej lub minutowej długości kontraktu jest to jednak produkt bardziej hazardowy niż inwestycyjny.

Wykorzystanie kryptowalut w formie opcji binarnych nie jest nowym pomysłem. Był on stosowany już wcześniej, gdy branża kryptowalutowa przeżywała okres rozkwitu. Po zmianie trendu na rynku cyfrowych aktywów niektóre spółki postanowiły dodać do swej oferty podobne produkty.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

broker usgfx opuszcza australię

Australia obniża dźwignię do 1:30

ASIC wprowadził ograniczenia w sprzedaży kontraktów CFD. Zmiany wchodzą w życie 29 marca 2021 roku ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (22.10): Solid Invest, Bitrend, Pibexa…

Na listach ostrzeżeń pojawili się:  Solid Invest (Capital Letter GmbH) - solidinvest.co Bitrend - bitrend.io ...
Czytaj dalej
sądowe kłopoty brokera global brokerage

Kolejni inwestorzy mogą dołączyć do pozwu przeciwko Global Brokerage

Przedstawiciele stron składających pozew zbiorowy przeciwko spółce Global Brokerage, wcześniej funkcjonującej jako FXCM, złożyli w ...
Czytaj dalej
sc malayasia

Malezyjski regulator ostrzega przed 3 brokerami, w tym HotForex

Malezyjska Komisja ds. Papierów Wartościowych (SC) dodała trzy kolejne spółki do swej czarnej listy. Uwagę ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę