menu

Strona Główna > Newsy > PrimeXBT poszerza ofertę o nowe pary walutowe

PrimeXBT poszerza ofertę o nowe pary walutowe


Broker PrimeXBT poinformował o nowych pozycjach w swej ofercie. Dzięki nim klienci spółki uzyskają dostęp do wielu możliwości transakcyjnych w zakresie kryptowaluty i walut fiducjarnych.

Trading z dźwignią na platformie PrimeXBT obejmuje pięć nowych walut, w tym meksykańskie peso (MXN), południowoafrykańskiego randa (ZAR), hongkońskiego dolara (HKD), chińskiego yuana (CNH) i tajskiego bata (THB).

Spółka dodała również nowe pary walutowe: EUR/MXN, EUR/HKD, EUR/ZAR, GBP/HKD, GBP/MXN, GBP/ZAR, USD/CNH, USD/MXN, USD/THB i USD/ZAR. PrimeXBT początkowo uruchomił 18 par walutowych, kontrakty spot na złoto i srebro, kontrakty CFD na ropę, gaz ziemny i indeksy giełdowe. Zachętą dla klientów ma być również dźwignia na poziomie 1:100 dostępna dla wszystkich aktywów.

PrimeXBT Turbo

Broker chwalący się dziennymi obrotami w wysokości 200 mln USD wprowadził również produkt przypominający opcje binarne. Instrument  o nazwie „PrimeXBT Turbo” pozwala na zawarcie zakładu na cenę bitcoina w określonym momencie w przyszłości. Każdy taki kontrakt ma datę wygaśnięcia, w której platforma ocenia czy wartość oczekiwana przez gracza jest zgodna z ceną bitcoina. Przy 5-sekundowej, 30-sekundowej lub minutowej długości kontraktu jest to jednak produkt bardziej hazardowy niż inwestycyjny.

Wykorzystanie kryptowalut w formie opcji binarnych nie jest nowym pomysłem. Był on stosowany już wcześniej, gdy branża kryptowalutowa przeżywała okres rozkwitu. Po zmianie trendu na rynku cyfrowych aktywów niektóre spółki postanowiły dodać do swej oferty podobne produkty.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

asic uderza w dwa scamy

ASIC ogłasza poważne zmiany zasad integralności rynku

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) opublikowała nowe zasady integralności rynku, których celem jest ...
Czytaj dalej

Promocja Purple Trading: 50% zniżki dla pierwszych 100 osób

Broker Purple Trading ogłosił promocję, w której nagrodzi 100 pierwszych osób, które otworzą u niego ...
Czytaj dalej
maltański nadzór finansowy mfsa

MFSA nałożyła blisko 1 mln EUR kar administracyjnych w 2020 roku

Maltański Urząd Nadzoru Usług Finansowych (MFSA) opublikował roczne sprawozdanie za 2020 rok, w którym wskazuje, ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed zachowuje optymizm i nie zmienia polityki monetarnej

Zgodnie z oczekiwaniami, Federalny Komitet Otwartego Rynku (FOMC) jednogłośnie utrzymał stopy procentowe na niezmienionym poziomie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę