menu

Strona Główna > Newsy > Plus500 przedłuża umowę sponsorską z Atletico Madryt

Plus500 przedłuża umowę sponsorską z Atletico Madryt


Broker Plus500 przekazał informację o przedłużeniu umowy sponsorskiej z hiszpańskim klubem piłkarskim Atletico Madryt. Umowa będzie obowiązywać także w sezonie 2021/2022. Zgodnie z komunikatem prasowym, przedłużenie umowy pozwoli spółce Plus500 na wykorzystanie wielu praw reklamowych i sponsorskich, w tym umieszczenie logo Plus500 na koszulkach piłkarzy.

W ostatnim czasie broker rozszerzył swój globalny portfel umów sponsoringu sportowego o umowy z Atalantą Bergamo we Włoszech, Legią Warszawa w Polsce oraz BSC Young Boys Berno w Szwajcarii. Dodatkowo Plus500 ma umowę sponsorską z Australijską drużyną rugby Brumbies.

Komentując przedłużenie umowy z Atletico, prezes Plus500 David Zruia powiedział, że spółka cieszy się z przedłużenia współpracy z hiszpańskim klubem. Podkreślił, że dotychczas przekładała się ona na duży wzrost rozpoznawalności marki brokera. Zruia podkreślił, że w 2020 roku relacja ta pozostała stabilna i solidna, mimo trudnego okresu, co pozwala z nadzieją patrzeć na przyszły sezon 2021/22.

Broker planuje dalszą ekspansję

Na podstawie przedłużonej umowy broker zamierza zwiększyć ekspozycję swojej marki. Plus500 poinformował, że partnerstwo z klubami sportowymi pomogło spółce zwiększyć rozpoznawalność marki na kluczowych rynkach na całym świecie. Broker planuje też ekspansję na nowe obszary. W ostatniej dekadzie hiszpański klub piłkarski zdobył kilka europejskich tytułów, w tym Superpuchar UEFA i Ligę Europy UEFA.

Zadowolenia z przedłużenia umowy nie krył również Miguel Angel Gil Marin, prezes Atletico Madryt. Powiedział on, że po pięciu sezonach współpracy obie strony zbudowały prawdziwie partnerskie relacje, które dowiodły swej siły w trudnych miesiącach pandemii. W tym wymagającym dla wszystkich okresie, zawsze odczuwaliśmy pasję i wsparcie ze strony naszego głównego partnera i to przedłużenie umowy jest naturalną konsekwencją tej ścisłej współpracy.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

statystyki z europejskiego rynku instrumentów pochodnych za 2019 rok

Duży wzrost w rozliczeniach instrumentów pochodnych w UE w 2019

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA) opublikował trzeci roczny raport statystyczny, który analizuje ...
Czytaj dalej
webinar xtb - bartosiak i kwiecień - co czeka nas w 2021 roku

Kwiecień i Bartosiak: „Co czeka nas w 2021 roku?”

26 stycznia o godz. 19:00 odbędzie się webinarium dotyczące sytuacji ekonomicznej w Polsce i na ...
Czytaj dalej
commerzbank ostrzegał bafin o nieprawidłowościach w wirecard a nadzór finansowy zignorował informacje

BaFin zignorował ostrzeżenie Commerzbanku ws. Wirecard

Commerzbank miał zgłosić podejrzenie przestępstwa w spółce Wirecard, na kilka miesięcy przed wybuchem afery. Według ...
Czytaj dalej
hakerzy przejmują bazę danych z rozmowami z klientami brokera fxcm

Broker FXCM ofiarą hacku – skradziono dane

Broker FXCM Inc poinformował, że systemy internetowe spółki w Izraelu zostały częściowo zhakowane po tym, ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę